تخفیف ها

گیمبال تک دسته سه محوره مدل Snoppa مدل M1 مخصوص گوشی های هوشمند

7,350,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید

اکنون در انبار موجود نیست

  • لرزشگیر و گیمبال برای رکورد ویدئوهای نرم و بدون لرزش
  • مخصوص تلفن‌های همراه هوشمند
  • جذب لرزش در سه محور مختلف
  • مجهز به فناوری بلوتوث نسخه ۴ برای سینک شدن با گوشی موبایل
  • چرخش ۳۶۰ درجه پَن و رول و تیلت ±۱۰۰درجه در راستای عمودی
  • عملکرد مناسب تا ۴ ساعت با یک بار شارژ باتری
  • امکان نصب گوشی‌هایی با عرض ۵۸ تا ۸۵ میلی‌متر

گیمبال سه محوره M1 محصولی از کمپانی snoppa است که برای فیلم‌برداری حرفه‌ای با گوشی‌های هوشمند موبایل طراحی شده است. به این گیمبال می‌توان گوشی‌هایی با عرض ۵۸ تا ۸۵ میلی‌متر را متصل کرد و با حذف اثرات لرزش دست و گوشی در سه محوره اصلی به ضبط تصاویر پرداخت. دسته این گیمبال به گونه‌ای طراحی شده که می‌توان حرکات رول و پن (چرخش به کناره‌ها و چرخش به عقب و جلو) آزادانه و با پایداری بالایی به صورت ۳۶۰ درجه انجام داد. به علاوه چرخش به بالا و پایین (تیلت) در هر دو طرف و تا ۱۰۰ درجه امکان‌پذیر است.

M1 از طریق بلوتوث ۴.۰ به گوشی همراه (اندروید و iOS) می‌شود و می‌توان از طریق اپلیکیشن Snoppa فیلم‌برداری کرد. به علاوه از طریق کلید‌های طراحی شده بر روی این گیمبال می توان پارامتر‌های مختلف فیلم برداری را تنظیم و کنترل کرد.

در انتهای دسته گیمبال M1 یک مانت استاندارد ۱/۴ اینچی طراحی شده که می‌توان گیمبال را به سه‌پایه‌ها و تک‌پایه‌های مختلف متصل کرد. M1 از یک باتری با ظرفیت ۱۰۵۰ میلی‌آمپرساعت برخوردار است که با یک بار شارژ کامل انرژی مورد نیاز گیمبال را تا ۴ ساعت فراهم می‌کند. این باتری حداکثر طی ۹۰ دقیقه به صورت کامل از طریق کابل MicroUSB شارژ خواهد شد. هم‌چنین برای بالانس وزنی موبایل، ۵ وزنه کوچک در کنار این گیمبال قرار گرفته تا بتوان با راحتی و پایداری بیشتری آن را در دست گرفت.

حالت Pan track

در این حالت با حرکت آزادانه گیمبال، موقعیت گوشی در راستا عقب-جلو و بالا-پایین ثابت می‌ماند و فقط می‌توان موبایل را در راستا چپ و راست حرکت داد؛ بنابراین در این وضعیت می‌توان تصاویر بسیار پایداری را از سوژه‌های که مقابل لنز موبایل در حرکت هستند ثبت کرد.

حالت قفل یا Lock Mode

در این وضعیت گوشی در یک جهت ثابت می‌ماند در حالی که دسته گیمبال را می‌توان آزادانه در تمامی جهات چرخاند

حالت Omni trak

در این حالت می‌توان با پایداری بالایی و تقریباً مشابه وضعیت قرارگیری دوربین بر روی سه‌پایه گوشی را به چپ و راست یا بالا و پایین چرخاند.(حرکات پن و تیلت)

حالت پرتره:

در ابن حالت گوشی در راستای افقی ثابت می‌ماند.

مــزایا
مــعایب