برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

محصولات دست دوم

 • دوربین دست‌دوم

  دوربین دست‌دوم

  خرید دوربین دست دوم

  دوربین‌های دست دومی که در این بخش مشاهده می‌کنید، همگی توسط کارشناسان پیکسل بررسی شده و دارای گارانتی‌های معتبر می‌باشند. مهم‌ترین عامل در تعیین سلامت یک دوربین، بررسی ظاهری و نبود آثار ناشی از ضربه و استفاده نامناسب بر روی بدنه دوربین و اجزایی همچون مانت دوربین، آینه و حسگر است. تعداد شاتر در این زمینه دارای اهمیت کمتری نسبت به موارد گفته‌شده داشته و در صورت استفاده صحیح و اصولی از دوربین، اهمیت آن‌چنانی نخواهد داشت.

  انواع دوربین دست دوم

  دوربین دست دوم DSLR و بدون آینه، به دو صورت همراه با لنز و بدون لنز به فروش می‌رسند. توجه داشته باشید که در هنگام خرید یک دوربین دست دوم باید به شماره‌سریال جعبه و همچنین بدنه دوربین توجه داشته باشید و اگر دوربین دست دوم را همراه با لنز خریداری می‌کنید، جعبه لنز را نیز به‌صورت جداگانه از فروشنده دریافت کنید. تنها در صورت خرید دوربین دست‌دوم همراه با لنز کیت است که نیازی به جعبه جداگانه نیست زیرا که لنز دوربین به‌صورت پیش‌فرض داخل جعبه دوربین دست دوم قرار دارد.

 • لنز دست‌دوم

  لنز دست‌دوم

  انواع لنز دست دوم و کارکرده

  خرید لنز دست دوم یکی از گزینه‌های بسیار خوب و منطقی‌ای است که همواره برای خرید لنز دوربین پیش روی علاقه‌مندان به عکاسی قرار دارد. گستره وسیعی از انواع لنزهای عکاسی با قیمت، ویژگی و کیفیت‌های متفاوت وجود دارد. ممکن است که شما مدت کوتاهی به کی لنز نیاز داشته باشید و یا خرید مدل نو آن به هر دلیل برای شما توجیه نداشته باشد، در این زمان بهترین انتخابی که می‌توانید داشته باشید خرید یک لنز دست دوم ، با توجه به نیاز و کاربردتان است. تمامی لنزهای دست دوم موجود در این بخش ازلحاظ فنی و کار آیی موردبررسی قرار گرفته‌اند تا کاربران بتوانند خرید مطمئنی داشته باشند.

  خرید انواع لنز دست دوم

  در تعیین سلامت یک لنز دست دوم، مهم‌ترین عامل بررسی فیزیکی و سلامت ظاهری دستگاه است. زیرا مهم‌ترین عامل خرابی و آسیب رسیدن به لنز را می‌توان ضربه دانست. این ضربات ممکن است موجب آسیب به قطعات داخلی، لرزشگیر، موتور فوکوس و ... شده یا اینکه موجب خط و خش، بخصوص روی المان جلویی لنز شوند. پس از سلامت فیزیکی، تست و بررسی کارایی لنز و قابلیت‌های آن، بررسی موتور فوکوس و همچنین لرزشگیر تصویر در مراحل بعدی اهمیت قرار دارند.

 • لوازم جانبی دست‌دوم

  لوازم جانبی دست‌دوم

 • فیلتر دست دوم

  فیلتر دست دوم

 • کامپیوتر و رایانه همراه و لوازم جانبی دست دوم

  کامپیوتر و رایانه همراه و لوازم جانبی

فیلتر توسط
5,990,000 تومان
مبدل مانت EF یا EF-S کانن به مانت E سونی مناسب برای دوربین‌های فول فریم و APS-C امکان اتصال لنز‌های EF  و EF-S کانن به دوربین‌های مانت E سونی برقرار کننده اتصال الکترونیکی بین دوربین و لنز امکان استفاده از فوکوس...

فهرست

مجله

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم