Vanguard Havana 41

3,200,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید
  • کوله‌پشتی مناسب برای دوربین DSLR، دو یا سه لنز، فلاش و سه‌پایه
  • محفظه داخلی برای حمل یک لپ‌تاپ ۱۳ اینچی
  • محفظه زیپ‌دار– دو دیواره جداکننده داخلی
  • جیب کوچک در جلوی کیف برای قرار دادن کارت حافظه
  • بند مجهز به پد محافظ – بند سینه‌ای
  • دو جیب تعبیه‌شده در قسمت خارجی کیف برای قرار دادن قمقمه آب و سایر لوازم
  • دو جیب زیپ‌دار در قسمت خارجی کیف مناسب برای لوازم کوچک
  • دستگیره برای حمل دستی
  • کاور باران

کیف‌های سری Havana از شرکت ونگارد، برای استفاده روزمره شهری و سفر‌های کوتاه طراحی شده است. زیبایی و کاربرد ساده در طراحی این کیف‌ها مورد توجه ویژه قرار گرفته است. این سری کیف‌های شرکت ونگارد با رنگ خاکی نظامی، شباهت زیادی به کیف‌های معروفNational Geography دارند.

این کوله‌پشتی بزرگترین کیف از سری Havana است که نسبت به هم خانواده‌های خود فضای بیشتری دارد. برای دسترسی آسان‌تر به محتویات کیف، ونگارد فضای اصلی این کیف را به سه‌قسمت تقسیم کرده است؛ محفظه پشتی، بالایی و پایینی. محفظه‌ پشتی برای حمل یک لپ‌تاپ ۱۳ اینچی به همراه وسایل جانبی آن مناسب است. محفظه بالایی جای مناسب برای قرار دادن لباس، کتاب و سایر لوازم شخصی را دارد و دسترسی به این محتویات، از طریق زیپ سرتاسری روی آن بسیار سریع و راحت است. در دیواره داخلی این قسمت هم یک جیب شفاف با درپوش چسبی، مخصوص نگهداری کارت‌های حافظه طراحی شده است.

در محفظه پایینی (جلویی) نیز یک کیف ضربه‌گیر با دیواره‌های جداکننده وجود دارد، که برای جای دادن دوربین و تجهیزات عکاسی درنظر گرفته شده است. ونگارد به‌منظور دسترسی آسان‌تر به این تجهیزات، قسمت جلوی این محفظه‌ زیپ‌دار را به‌نحوی طراحی کرده است که مانند یک قفسه تاشو تا انتها باز و خم می‌شود. برای مواقعی که می‌خواهید از Havana 41 به عنوان یک کیف عمومی استفاده کنید، می‌توانید کیف داخلی مخصوص دوربین را بیرون آورده و از قسمت داخلی این محفظه جدا کنید تا فضای بیشتری برای وسایلتان داشته باشید.

وقتی به قسمت خارجی Havana 41 نگاه می‌کنید، یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف وجود دارد که برای قرار دادن نقشه، بروشور و ... مناسب است. روی درب محفظه پایینی هم جیب زیپ‌دار بزرگتری تعبیه‌شده است که برای حمل تلفن‌همراه، کیف پول، پاسپورت یا وسایلی با اندازه مشابه کاربرد دارد. در داخل این جیب، یک روکش محافظ باران نیز وجود دارد. سمت راست کیف، جیب دیگری وجود دارد که می‌توان از آن برای حمل قمقمه آب، شارژر، دستکش یا چراغ قوه استفاده کرد. این جیب دارای یک بند و یک گیره است که با سفت‌کردن آن دیگر نگران افتادن این لوازم نخواهید بود. اما ظرفیت این کوله‌پشتی به همین جا ختم نمی‌شود و ونگارد جای مخصوصی برای حمل مونوپاد یا سه‌پایه نیز در نظر گرفته است. می‌توانید مونو‌پاد یا یک سه‌پایه کوچک را در جیب سمت چپ Havana 41 قرار داده و با استفاده از بند و گیره آن را محکم کنید.

این کوله‌پشتی را می‌توان با دسته‌ای که دارد نیز حمل کرد. اما بندهای روی دوشی آن، قابل تنظیم و دارای پد محافظ است که علاوه بر راحتی بیشتر، امکان لیز خوردن کوله را کاهش می‌دهد. لازم به ذکر است که این محصول دارای بندهای جانبی می‌باشد که روی قفسه سینه بسته و باعث می‌شود تا فشار کمتری به کمر وارد شود و از تکان خوردن کیف در حین حمل جلوگیری می‌کند.

در هنگام بارش باران می‌توان کاور مخصوص باران را که در داخل خود کیف جاسازی شده است بیرون آورده و روی کیف کشید. برای دسترسی راحت به تجهیزات در محیط کم‌نور، داخل کیف از جنس پلی‌استر و به رنگ خاکستری روشن طراحی شده است. وزن این کیف ۸۵۰ گرم و ابعاد آن 31.0 * 23.0 * 40.5 cm است.

مــزایا
مــعایب