کوله پشتی Vanguard مدل Havana 48

4,000,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید
  • کوله‌پشتی دوبند مناسب برای حمل دوربین‌های DSLR
  • فضای کافی برای قرارگیری یک یا دو دوربین DSLR به همراه لنز متصل و ۲ تا ۴ لنز اضافی دیگر
  • بخش مجزا برای قرار دادن لپ‌تاپ تا قطر ۱۵ اینچ
  • جیب خارجی و داخلی برای قرار دادن لوازم کوچک
  • بدنه داخلی مش‌بندی شدی و جاذب ضربه
  • امکان اتصال سه‌پایه به کیف
  • طراحی ارگونومیک و بسیار راحت
  • بسیار بادوام و مقاومت در برابر رطوبت
  • به همراه کاور باران

کوله‌پشتی Havana48 محصولی از کمپانی ونگارد (Vanguard) است و یک کیف کارآمد و جادار برای حمل دوربین‌های DSLR به شمار می‌رود. این کیف فضای کافی برای گنجایش یک یا دو دوربین DSLR و لنز متصل به آن، یک شارژر به همراه ۲ تا ۴ لنز اضافی و یک فلاش اسپیت‌لایت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از جیب‌های داخلی و خارجی آن نیز می‌توان برای قرار دادن لوازم جانبی از فلاش گرفته تا کابل‌ها و کارت‌های حافظه، استفاده کرد. در قسمت جانبی این کیف نیز بند‌های به خصوصی طراحی شده است تا با استفاده از آن‌ها سه‌پایه‌های مختلف را به کیف متصل کرده و آن‌ را حمل نمود. این کیف فضای داخلی مناسب و وسیعی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و می‌توان لپ‌تاب‌ یا تبلت‌ تا قطر ۱۵ اینچ را نیز در آن قرار داد و با اطمینان و ایمنی بالایی آن‌ را حمل نمود.

جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت در آب‌وهوای بارانی، نیز یک کاور مخصوص طراحی شده که کل کیف را می‌پوشاند. همچنین این کوله‌پشتی با توجه به وزن کم و طراحی ارگونومیک، گزینه‌ای بسیار مناسب برای حمل دوربین در پروژه‌های پرتحرک مثل عکاسی خیابانی به شمار می‌رود.

جهت دسترسی سریع به لوازم درون کیف و برداشتن وسیله مورد نظر در کمترین زمان ممکن، یک زیپ در قسمت جلویی کیف طراحی شده است؛ بنابراین اگر دوربین درون کیف باشد و عکاس سوژه جذابی را در مقابل خود ببیند، می‌تواند در کمترین زمان ممکن دوربین را از درون کیف برداشته و لحظه را شکار کند.

لازم به ذکر است که این کیف بر اساس اصول ارگونومیک ساخته شده تا هنگام حمل کوله کمترین احساس خستگی و درد به کاربر منتقل نشود. به علاوه دو دیوادر یا پد تقسیم کننده نیز دورن کیف قرار دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان فضای داخلی کیف را با توجه به وسایلی که به همراه دارید، تقسیم بندی کرد. از طف دیگر با برداشتن این دو دیواید از درون کیف، می‌توان از کیف Havana 48 به طور روزمره از آن استفاده کرد. بند‌ این کوله قابلیت تنظیم دارد و بدنه خارجی آن بسیار بادوام بوده و در برابر رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار است.

مــزایا
مــعایب