Sale

کوله پشتی دوربین vanguard مدل Veo Discover 41

2,800,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید
  • مناسب برای حمل یک دوربین DSLR به همراه لنز متصل ۷۰-۲۰۰ میلی‌متری
  • فضای کافی برای قرار دادن ۱ تا ۳ لنز اضافی و یک فلاش اسپیت‌لایت
  • بندهای قابل تنظیم و امکان قرار دادن کیف به صورت تک بند بر روی شانه
  • پد‌ تقسیم‌کننده داخلی
  • دسترسی سریع به لوازم درون کیف از کناره‌ها
  • فضای مجزا برای تبلت تا حداکثر قطر ۹.۷ اینچ
  • مجهز به دیواره داخلی نرم و جاذب ضربه
  • امکان اتصال سه‌پایه به بند‌های جلویی کیف

Veo Discover 41یک کوله‌پشتی مخصوص حمل دوربین است که توسط کمپانی Vanguard طراحی شده از فضای کافی برای قرارگیری یک دوربین DSLR یا بدون آینه و لنز متصل به آن (یک لنز به بزرگی لنز ۷۰-۲۰۰ کانن) به همراه لوازم جانبی کوچک مثل کارت حافظه، برخوردار است. به علاوه این کیف گنجایش کافی برای حمل ۱ تا ۳ لنز اضافی دیگر و یا یک اسپیت‌لایت و طیف وسیعی از اکسسوری‌های کوچک و بزرگ عکاسی را نیز دارد. بدنه داخلی این کیف، با لایه نرم و اسفنجی پوشیده شده است تا از محتویات درون کیف در برابر ضربه به خوبی محافظت شود. همچنین با توجه به پدِ‌ جداکننده که درون این کیف قرار دارد، می‌توان فضای درون کیف را بر اساس لوازم و تجهیزات موردنظر، تقسیم‌بندی کرد. با جدا کردن این پد محافظ از درون کیف، می‌توان از کوله‌پشتی Veo Discover 41 برای حمل وسایل روزمره خود استفاده کرد. در قسمت پشتی این کیف نیز یک جیب زیپی تعبیه شده تا بتوان وسایل و لوازم شخصی خود را در آن قرار داد. به علاوه می‌توان تبلت حداکثر قطر ۹.۷ اینچ را در این کیف جای داد و با اطمینان و امنیت بالایی آن را حمل نمود. دو زیپ نیز در قسمت کناره‌های این کیف تعبیه شده و می‌توان با راحتی و سرعت بیشتری به دوربین و دیگر وسایل درون کیف دسترسی داشت. در قسمت‌های مختلف کیف فضای مناسبی طراحی شده تا علاوه بر لوازم کوچک عکاسی مثل فیلتر و کابل‌ها، بتوان وسایل شخصی مثل موبایل یا کتاب را در آن قرار داد.

جداره خارجی کیف Veo Discover 41 در برابر رطوبت و گردوغبار از مقاومت بالایی برخوردار است. ولی برای محافظت بیشتر از وسایل درون کیف در شرایط بد آب و هوایی می‌توان از کاور بارانی که در قسمت جلویی کیف در قرار دارد، استفاده کرد. بند شانه‌آویز این لنز با توجه به قد و فیزیک کاربر قابل تنظیم می‌باشد و بر اساس اصول ارگونومیک طراحی شده است. به علاوه می‌توان این کیف را به صورت تک بند بر روی شانه قرار داد. در قسمت جلویی این کیف بند‌هایی در نظر گرفته شده که می‌توان سه‌پایه و تک‌‌پایه‌های مختلف را به آن متصل کرد و با راحتی بیشتری آن‌ها را به همراه خود داشت.

لازم به ذکر است که در کیف‌های خانواده Veo Discover ونگارد، محصولاتی با شماره محصول بالاتر از ظرفیت و گنجایش بیشتری برخوردار هستند.

مــزایا
مــعایب