آیفون ۹ نام آیفون اس ای ۲ خواهد بود

0 351

آیفون Xr تنها تلاش اقتصادی موفق اپل است که مشخصات اپل از این موفقیت راضی است و نام اصلی خانواده آیفون ۲۰۱۹ را به عضو اقتصادی آنها داد و آیفون ۱۱ یک دستگاه ۷۰۰ دلاری شد. در ادامه با این رضایت به نظر می رسد اپل می خواهد گستره قیمت ها را افزایش دهد و یک جانشین برای آیفون اس ای ارایه کند. امروز شایعه شده است که آیفون ۹ نام آیفون اس ای ۲ خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

آیفون ۹ یا آیفون اس ای ۲

در رابطه با آیفون مقرون به صرفه که قرار است در فصل بهار از آن رونمایی شود، تا حالا اطلاعات زیادی منتشر شده است. مینگ چی کو از آن به‌عنوان آیفون SE 2 یاد می‌کند ولی از لحاظ طراحی یادآور آیفون ۸ خواهد بود. در این میان طبق یک گزارش جدید به‌نظر می‌رسد اپل گوشی مذکور را به‌عنوان آیفون ۹ معرفی خواهد کرد.

در سال ۲۰۱۷ اپل با رونمایی از آیفون X و آیفون ۸ استراتژی عجیبی را برای نام‌گذاری اتخاذ کرد. سال بعد از آن شاهد معرفی آیفون‌های XR، XS و XS مکس بودیم و امسال اپل تصمیم گرفت از رویکرد ساده‌تری در قبال نام‌گذاری بهره ببرد و به همین دلیل آیفون‌های ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس روانه‌ی بازار شدند.

در این میان، هیچوقت آیفون ۹ عرضه نشد و حالا طبق جدیدترین گزارش ظاهرا در بهار ۲۰۲۰ آیفون SE 2 به‌عنوان آیفون ۹ عرضه می‌شود. طبق شایعات مطرح شده، این گوشی از نمایشگر ۴.۷ اینچی LCD و طراحی مشابه آیفون ۸ بهره می‌برد ولی مبتنی بر چیپست قدرتمند A13 خواهد بود.

از دیگر احتمالات مطرح شده می‌توانیم به قیمت ۴۰۰ دلاری آیفون ۹ اشاره کنیم. البته باید خاطرنشان کنیم که در حال حاضر فقط این گزارش چنین خبری را اعلام کرده و هنوز نمی توان روی آن قطعی بود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید آیفون ۹ نامگذاری صحیحی باشد؟ به نظر من گیج کننده است.

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.