امتیاز DxO دوربین آیفون ۱۱ پرو مکس مشخص شد: صدر دیگر برای اپل نیست

0 641

درباره آیفون ۱۱ پرو مکس و البته تمام آیفون های ۲۰۱۹ باید گفت که تمرکز اپل روی دوربین بوده و پیشرفت قابل لمس بیشتر باید اینجا باشد. دوربین سه گانه آیفون ۱۱ پرو مکس می تواند انتخاب جذابی باشد اما اینکه آیا بهترین هم هست یا نه، شاید بد نباشد به بررسی یکی از مراجع قابل اعتماد مانند DxO تکیه کنیم. امروز امتیاز DxO دوربین آیفون ۱۱ پرو مکس مشخص شده و صدر دیگر برای اپل نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

امتیاز DxO دوربین آیفون ۱۱ پرو مکس

امتیاز DxO دوربین آیفون ۱۱ پرو مکس

بعد از انجام تست‌های مختلف عکاسی و ویدیوگرافی توسط DxoMark آیفون ۱۱ پرو مکس نمره ۱۱۷ را به دست بیاورد که این دستگاه را در کنار گلکسی اس ۱۰ سامسونگ قرار می‌دهد و صدر جدول هنوز برای هواوی میت ۳۰ پرو و شیائومی می سی سی ۹ پرو پریمیوم باقی می ماند.

اگرچه نمره ۱۱۷ برای آیفون ۱۱ پرو مکس اصلا بد نیست و این دستگاه توانایی عکس برداری بسیار خوب را در شرایط نوری مناسب و ضعیف را به ما می دهد. همچنین آیفون ۱۱ پرو مکس در شب نیز به لطف حضور مود جذاب Night Mode می‌تواند عکس‌هایی بسیار عالی اما با کمی نویز برای ما ثبت کند.

متاسفانه از بین رفتن جزئیات در زوم کردن دیجیتال و وجود نویز در برخی از شرایط نوری باعث شده است تا DxoMark نمره‌ی ۱۱۷ را به این دستگاه بدهد که اپل به زوم اپتیکال بیشتر نیاز دارد.

همانطور که در جدول بالا می بینید، دو گزینه بالاتر از آیفون ۱۱ پرو مکس و گلکسی نوت ۱۰ پلاس 5G توانایی زوم اپتیکال بهتر دارند. به این ترتیب مشخصا اگر اپل و سامسونگ ویژگی زوم اپتیکال داشته باشند، بتوانند نمره بهتری را ثبت کنند.

جزئیات امتیازدهی DxO به دوربین آیفون ۱۱ پرو مکس را می توانید در جدول زیر ببینیم:

نظر شما درباره عملکرد دوربین سه گانه آیفون ۱۱ پرو مکس چیست؟ فکر می کنید اپل می تواند در آیفون های بعدی به صدر برسد؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.