اپل آپدیت iOS 13.2.2 را برای رفع مشکل بسته‌شدن برنامه‌های پس زمینه عرضه کرد

0 440

آپدیت iOS 13.2.2 و iPadOS 13.2.2 روز گذشته به صورت رسمی منتشر شد. این آپدیت مشکلات مربوط به مدیریت حافظه رم را برطرف می‌کند.

اپل آپدیت iOS 13.2.2 و iPadOS 13.2.2 را منتشر کرد. این آپدیت برای رفع مشکل یسته شدن زودهنگام برنامه‌های در حال اجرا در پس زمینه عرضه شده است.

این باگ برای برخی از کاربران بسیار آزاردهنده بود، زیرا تنها چند ثانیه بعد از خارج شدن از سافاری و یا یوتیوب، صفحات باز باید دوباره لود می‌شدند. از جمله مهم‌ترین مشکلاتی که ممکن بود یک کاربر با آن مواجه شود این بود که هنگام نوشتن یک ایمیل و یا مشاهده ویدیو در یوتیوب با خارج شدن از صفحه اپلیکیشن حتی برای مواردی هم‌چون تغییر آهنگ در اسپاتیفای، ممکن بود اپلیکیشن قبلی بسته شود و تمام پیش‌نویس‌ها از بین برود!

البته این مشکل در دیگر برنامه‌ها نظیر مرورگر سافاری نیز رخ می‌داد و تب‌های باز شده با خارج شدن از برنامه به سرعت بسته می‌شدند و هنگام مراجعه مجدد باید تمام تب‌ها دوباره بارگیری می‌شدند.

آپدیت iOS 13 از ابتدای انتشار در شهریور ماه مسیر سختی را پشت سر گذاشته است. این آپدیت را می‌توان در شمار پر باگ‌ترین آپدیت‌های اپل در سالیان گذشته دانست.

این مشکل در آپدیت iOS 13.3 که چند روز پیش به صورت آزمایشی منتشر شد نیز برطرف گردیده بود. با این حال اپل ترجیح داد این مشکل را به سرعت برای تمامی کاربران برطرف کند.

در آپدیت جدید iOS به مشکلات دیگری نظیر قطع موقت سیگنال‌های آنتن پس از پایان تماس و قطع موقت داده‌های تلفن همراه نیز رسیدگی شده است. اپل هم‌چنین در توضیحات این آپدیت اضافه می‌کند که مشکل شارژ شدن لوازم جانبی YubiKey Lightning و مشکلات کوچک دیگری را نیز برطرف می‌کند.

برای دریافت آپدیت iOS 13.2.2 می‌توانید به منوی تنظیمات گوشی یا تبلت خود مراجعه کنید.

منبع: Farnet

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.