اپل ماسک پرو یک شوخی بامعنی در روزهای کرونایی

0 433

ویروس کرونا با گذشت هر روز‌، بیشتر از روز قبل قربانی می‌گیرد. یکی از بهترین راه‌های توصیه شده برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری، استفاده از ماسک‌های صورت عنوان شده است. حالا اما اپل ماسک پرو یک شوخی بامعنی در روزهای کرونایی می تواند باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

اپل ماسک پرو

اپل ماسک پرو

حالا طرفداران اپل از این فرصت استفاده کرده و شوخی کوچکی با شرکت اپل کرده‌اند. طرفداران شرکت اپل اقدام به معرفی طرح‌های مفهومی پیشنهادی برای ماسک‌های مخصوص اپل کرده‌اند.

یک طراح گرافیک به نام جاستین سیاپرا طرحی مفهومی از اپل ماسک منتشر کرده است. این طرح‌ پیشنهادی که مضمون طنز دارند، اشاره به روند معرفی محصولات اپل دارد مثلا اینکه ماسک‌ها در سه مدل مختلف تولید می‌شوند. نسخه بیسیک اپل ماسک، با قیمت ۲۹۹ دلار و نسخه پرو! ماسک‌ها با قیمت ۳۹۹ دلار معرفی شده است. علاوه بر این دو محصول، ماسک دیگری نیز معرفی شده که قیمت به مراتب کمتری از دو مدل دیگر داشته: تنها ۹۹ دلار!

اپل برای طرح‌های ابتکاری محصولات خود، معروف است. اما با این وجود، امکان اینکه روزی این ماسک را از طرف این شرکت ببینم عملا خیلی کم است و ایده معرفی طرح‌های آی ماسک، صرفا جهت تغییر حال و هوای طرفداران این برند محبوب است.

در پوستر تبلیغاتی این ماسک‌ها، اپل پرو ۳۹۹ دلاری مجهز به سیستم فیلترینگ سه مرحله‌ای معرفی شده که اشاره زیرکانه‌ای به سیستم سه گانه دوربین آیفون ۱۱ پرو دارد. همچنین اعلام شده که گران قیمت ترین نسخه ماسک‌، قابلیت 24 ساعته فیلتر ویروس را داشته و تا عمق 4 متر و به اندازه ۳۰ دقیقه می‌تواند زیر آب قرار گیرد! این ماسک ظاهرا از پارچه XDR ! ساخته شده است.

اگر پول خرید این ماسک لوکس را ندارید، نگران نباشید. نسخه ارزان‌تر این ماسک نیز وجود دارد که مجهز به سیستم دوگانه فیلترینگ است و قابلیت مبارزه با ویروس را تا 16 ساعت دارد. این نسخه از ماسک، از جنس پارچه Liquid Fabric HD بوده و قیمت 299 دلار دارد. ارزان ترین نسخه ماسک نیز تنها به سیستم تکی فیلترینگ مجهز است و تنها تا یک ساعت قابلیت مقابله با ویروس را دارد.

قیمت این ماسک‌ها به گونه‌ای انتخاب شده که شباهت زیادی با روند قیمت گذاری دیگر محصولات واقعی اپل دارد: متوسط رو به بالا.

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.