بهترین های گوگل پلی ۲۰۱۹ را ببینید

0 495

شرکت گوگل هر سال لیستی از بهترین‌ عناوین پلی استور را منتشر می‌کند. فهرست مذکور شامل بهترین‌های پلی استور به انتخاب کاربران و بهترین‌های پلی استور به انتخاب گوگل است. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین های گوگل پلی ۲۰۱۹ را ببینید.

بهترین های گوگل پلی ۲۰۱۹

بهترین های گوگل پلی ۲۰۱۹

گوگل هر ساله از کاربران می خواهد تا به عناوین مورد علاقه خود در میان عناوین پرطرفدار رای دهند. حالا با فرا رسیدن به با انتهای سال ۲۰۱۹ گوگل لیست بهترین‌های پلی استور به انتخاب کاربران در سال ۲۰۹۱ را به طور رسمی منتشر کرده است.

جوایز انتخاب کاربران در سال جاری به عنوان بهترین‌های پلی استور در سال ۲۰۱۹ به انتخاب کاربران، شامل چهار دسته مختلف بهترین برنامه به انتخاب کاربران ، بهترین بازی به انتخاب کاربران ، بهترین فیلم به انتخاب کاربران و بهترین کتاب به انتخاب کاربران می‌شود. رأی‌گیری برای انتخاب این عناوین از بیستم آبان تا چهارم آذر ماه ادامه داشت و منتخب کاربران در هر یک از دسته‌ها به شرح زیر اعلام شده است.

  • بهترین برنامه پلی استور در سال 2019 به انتخاب کاربران: برنامه ویرایش ویدیو و جلوه‌های ویدیویی  Glitch Video Effects — Video Editor
  • بهترین بازی پلی استور در سال 2019 به انتخاب کاربران: بازی Call of Duty: Mobile
  • بهترین فیلم پلی استور  در سال 2019 به انتخاب کاربران: فیلم   Avengers: Endgame از استودیو مارول
  • بهترین کتاب پلی استور در سال 2019 به انتخاب کاربران: کتاب  Scary Stories to Tell in the Dark

بهترین‌های پلی استور در سال ۲۰۱۹ به انتخاب گوگل

همانطور که گفتیم گوگل در عین حال لیست دیگری را به عنوان بهترین‌های اپ استور به انتخاب خود با کمی تفاوت در دسته‌بندی‌های هر بخش منتشر می‌کند. بهترین‌های پلی استور در سال 2019 به انتخاب گوگل به شرح ذیل است.

بهترین برنامه‌های پلی استور در سال 2019 به انتخاب گوگل

بهترین بازی‌های پلی استور در سال 2019 به انتخاب گوگل

بهترین‌های پلی استور در سال 2019 در بخش فیلم، کتاب و سریال‌

در عین حال شاهد انتشار لیست بهترین‌های پلی استور در بخش فیلم به انتخاب گوگل  و همچنین بهترین‌های پلی استور در بخش کتاب و بهترین‌های پلی استور در سال 2019 در بخش سریال هستیم. اما در کمال شگفتی گوگل هیچ انتخابی در بخش موزیک به عنوان بهترین اعلام نکرده است.

در بخش بهترین فیلم‌ها شاهد حضور برخی فیلم‌های پرطرفدار سال 2019 در لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2019 پلی استور هستیم که شامل فیلم‌هایی مانند Avengers: Endgame، Aquaman، A Star is Born، Captain Marvel و Spider-Man: Into the Spider-Verse است. در بخش پرفروش‌ترین سریال‌ها نیز مطابق انتظار عنوان Game of Thrones در صدر جدول دیده می‌شود.

نظر شما چیست؟ این عناوین را تجربه کرده اید؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.