حسگر تصویر ۱۰۸ مگاپیکسلی گلکسی اس ۱۱ یک نسخه سفارشی خواهد بود

0 589

سه هفته پیش گفته شد دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی گلکسی اس ۱۱ تایید شد. یک هفته پیش بود که گفته شد حسگر تصویر Bright Night برای دوربین گلکسی اس ۱۱ استفاده خواهد شد. حالا اما از یک منبع قابل اعتماد خبر می رسد که حسگر تصویر ۱۰۸ مگاپیکسلی گلکسی اس ۱۱ یک نسخه سفارشی خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

حسگر تصویر ۱۰۸ مگاپیکسلی گلکسی اس ۱۱

حسگر تصویر ۱۰۸ مگاپیکسلی گلکسی اس ۱۱

همانطور که در توییت بالا می بینید خبر از استفاده سامسونگ از نسخه‌ای سفارشی و گران‌قیمت‌تر در مقایسه با سنسور اصلی Bright HMX که با همکاری شیائومی توسعه یافته‌بود خبر داده است.

هزینه اضافی ساخت این سنسور، صرف ایجاد تمایز و برتری کیفی با نمونه قبلی شده است. هنوز مشخص نیست که سنسور سفارشی سامسونگ چه برتری‌هایی نسبت نمونه فعلی دارد. اما می‌دانیم که سایز سنسور تغییری نکرده است.

حدود چهار ماه پیش بود که سامسونگ از سنسور iSOCELL Bright HMX رونمایی کرد. این سنسور در حال حاضر در Mi CC9 Pro و Mi Note 10 شیائومی مورد استفاده قرار گرفته و به زودی مهمان برخی دیگر از دستگاه‌های شیائومی نیز خواهد شد.

از همین رو می‌توان تلاش سامسونگ برای ایجاد تمایز سنسور پرچمدار خود با محصولی که برای مشتریان یا شرکای تجاری خود تولید می‌کند را منطقی دانست. به این ترتیب اگر این توئیت هم همانند سایر توئیت‌های Ice Universe درست از آب در بیاید، سنسور سفارشی سامسونگ مختص پرچمدار جدید سامسونگ و انحصاری این شرکت خواهد بود

نظر شما چیست؟ فکر می کنید گلکسی اس ۱۱ با این دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی می تواند مشتریان را برای خرید قانع کند؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.