زمان برگزاری نمایشگاه IFA 2020 مشخص شد: ۱۳ تا ۱۵ شهریور ۹۹ با ظرفیت محدود

0 278

در حالی که سه هفته پیش گفته شد که نمایشگاه IFA 2020 با یک مفهوم نوآورانه جدید برگزار می شود، حالا به نظر می رسد که ژرمن‌ها تسلیم نمی شوند و برلین میزبانی نمایشگاه فناوری خود را انجام خواهد داد. امشب زمان برگزاری نمایشگاه IFA 2020 مشخص شده که ۱۳ تا ۱۵ شهریور ۹۹ با ظرفیت محدود خواهد بود.

زمان برگزاری نمایشگاه IFA 2020

نمایشگاه IFA 2020 که از ۱۳ تا ۱۵ شهریور برگزار می شود، به عنوان یک رویداد سه روزه با تعداد محدودی از شرکت کنندگان در برلین برگزار می شود. با توجه به مقررات مربوط به بهداشت و ایمنی، برگزارکنندگان تصمیم گرفته اند که عموم را از این امر مستثنی کنند و یک مراسم نیازمند به دعوتنامه را برگزار کنند.

به همین دلیل است که IFA 2020 به عنوان یک نسخه ویژه که کاملا روی عملکردهای اصلی B2B متمرکز است، سازماندهی شود. این به معنای تبادل تولید کنندگان، نمایندگان رسانه ها و دلالانی است که با مباحث الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی سروکار دارند.

این مفهوم چهار رویداد مستقل را به طور موازی پیش بینی می کند. کنفرانس مطبوعاتی جهانی IFA که فقط به دو یا سه مرحله نطق محدود خواهد شد، اصلی ترین جلسه است. سپس IFA Global Markets Treets را داریم و IFA NEXT در کنار IFA SHIFT Mobility در یک رویداد واحد برگزار می شود. علاوه بر کسب و کار IFA ، سالن های خرده فروشی و جلسات نیز حضور دارند.

برگزارکنندگان این رویداد گفتند که این تصمیم با همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی آلمان گرفته شده است. به منظور اطمینان از ایمنی همه، غرفه داران و بازدید کنندگان به طور یکسان فاصله اجتماعی وجود خواهد داشت. IFA خود را به سیستم جدید کنترل جمعیت مجهز می کند و اقدامات بهداشتی متنوعی نیز به اجرا در خواهد آمد.

دستگاه های جدید برای اطمینان از ایمنی همه افراد در دسترس هستند. علاوه بر این، هر روز فقط 1000 نفر وارد سالن سالن می شوند. عموم مردم دعوتنامه این رویداد را دریافت نمی کنند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که راهکار منطقی است؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.