سامسونگ عبارت Space Zoom را برای گلکسی اس 11 ثبت تجاری کرد

0 435

سامسونگ به‌تازگی نام تجاری Space Zoom را به ثبت رسانده است. گفته می‌شود این نام تجاری در گلکسی اس 11 مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

سامسونگ درخواست ثبت نام تجاری Space Zoom را در اتحادیه اروپا را ارسال کرده است. به احتمال قوی این نام تجاری برای استفاده در محصولات سری گلکسی اس 11 به ثبت رسیده است.

اوایل هفته جاری بود که شایعه‌ای مبنی بر نام‌گذاری دوربین گلکسی اس 11 به عنوان هابل منتشر شد. اگرچه استفاده از این عنوان برای بسیاری از افراد غیر منطقی به‌نظر می‌رسد، اما ثبت نام تجاری Space Zoom می‌تواند تاییدکننده مسیر تازه سامسونگ باشد.

این شرکت کره‌ای، روز گذشته نام تجاری Space Zoom را در سازمان مالکیت معنوی اتحادیه اروپا یا همان EUIPO به ثبت رساند. در اسناد منتشر شده می‌توانیم عباراتی را مشاهده کنیم که به وضوح به استفاده از این نام در تلفن همراه، اپلیکیشن دوربین و … اشاره می‌کند. هم‌چنین در توضیحات آمده است که این نام تجاری مربوط به یک اپلیکیشن است که می‌تواند روی یک سوژه بدون کاهش کیفیت زوم کند.

قابلیت جدید سامسونگ با شایعات مطرح شده پیرامون گلکسی اس 11 کاملا هم‌خوانی دارد. استفاده از کدنام هایل، برنامه‌ریزی‌های سامسونگ برای ارتقا قابلیت زوم دوربین گلکسی اس 11 به 5 برابر و استفاده از سنسور 108 مگاپیکسلی همگی حاکی از یک جهش بزرگ در بخش دوربین پرچم‌دار آتی سامسونگ است.

مطمئنا اضافه شدن این قابلیت‌ها موجب افزایش قدرت پرچم‌دار سامسونگ در میان رقبا خواهد شد. گوگل در جدیدترین پرچم‌دار خود قابلیتی را به نام عکاسی نجومی در نظر گرفته است. هواوی نیز قابلیتی موسوم به Moon Mode برای تصویربرداری از ماه را ارایه می‌دهد. با این حال هنوز نمی‌دانیم که Space Zoom در جدیدترین گوشی سامسونگ نیز به آسمان شب محدود خواهد شد یا نه؟!

منبع: Farnet

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.