فراخوان مسابقه معماری karin dom

0 261

این رویداد از کلیه معماران از سراسر دنیا که مایل به کار هستند و به پروژه های اجتماعی علاقه مند هستند ، دعوت کرده تا در مسابقه برای ساختمان جدید Karin Dom شرکت کنند.

در مجموع ۱۰،۰۰۰ یورو به سه طرح برتر اهدا می شود – جایزه اول ۵۰۰۰ یورو + قرارداد + انتشار اثر؛ جایزه دوم ۳،۰۰۰ یورو + انتشار اثر و جایزه سوم ۲،۰۰۰ یورو + انتشار اثر است.

این مسابقه با هدف یافتن الهام بخش ترین، خلاقانه ترین و در عین حال کاربردی و مناسب ترین پروژه برای ساختمان جدید برگزار شده است که به عنوان الگویی برای ارائه خدمات به کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها است و شامل یک مرکز آموزشی خواهد بود.

بلغارستان کشوری در جنوب شرقی اروپا است که در حال توسعه آموزش همگام و خدمات پیشگیری و درمان سریع برای کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها است. یکی از سازمان های غیردولتی پیشرو، که به طور فعال در این روند شرکت می کند، Karin Dom است.

از نخستین سازمان هایی در بلغارستان که جایگزین الگوی نهادها برای خدمات و مراقبت از کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها شده Karin Dom است.

این کار در سال ۱۹۹۴ توسط دیپلمات ایوان استنسیوف تأسیس شد، که اهدا کنندگان و متخصصان را جذب و الهام بخشید تا ثابت کند که فرزندان “غیرقابل آموزش” وجود ندارند.

در حال حاضر، Karin Dom بیش از ۳۰۰ کودک و خانواده را پشتیبانی می کند و بالغ بر ۱۲۰۰ متخصص و والدین را در سال آموزش می دهد.

همه این فعالیت ها در یک ساختمان قدیمی انجام می شود که پاسخگوی نیاز سازمان برای توسعه نیست.

پروژه های ارسالی توسط یک هیئت داوران بین المللی ۹ عضو ارزیابی می شود.

از شرکت کننده ای که مقام اول را بدست آورده است دعوت می شود تا برای توسعه یک پروژه سرمایه گذاری فنی و کاری و نظارت نویسنده برای ساختمان جدید به ارزش ۱۰۰۰۰۰ یورو امضا کنند.

ورود به این مسابقه کاملا رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۱۹ فوریه ۲۰۲۰ (۳۰ بهمن ۹۸)

اعلام نتایج: مارس ۲۰۲۰

جهت کسب اطلاعات بیشتر به https://competition.karindom.org مراجعه نمایید.

منبع: Fardmag

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.