قابلیت عکاسی Deep Fusion اپل آیفون ۱۱ چیست؟

0 578

در رویداد اپل از محصولات مختلفی رونمایی شد که در اختیار شما عزیزان قرار دادیم اما در این میان تکنولوژی جدیدی با نام Depp Fusion ارائه شد که در مدل‌های پرچمدار آیفون در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. در واقع این قابلیت علم دیوانه وار محاسباتی عکاسی را به کار گرفته است. در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم قابلیت عکاسی Deep Fusion اپل آیفون ۱۱ چیست؟

قابلیت Deep Fusion در آیفون ۱۱ پرو

قابلیت عکاسی Deep Fusion اپل آیفون ۱۱

در واقع این قابلیت به این صورت است که هنگامی که می‌خواهید با آیفون ۱۱ پرو جدید عکس بگیرید، این دوربین سه گانه اپل پرو ۹ تصویر را تهیه خواهد کرد و در نهایت در یک تصویر در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در نهایت تصویری که در اختیارتان قرار خواهد گرفت یک تصویر با جزییات بالا و نویز کمتر خواهد بود. این قابلیت به طور کلی برای عکاسی در شب طراحی نشده است اما در فضای روشن عملکرد دقیقی را به ارمغان خواهد آورد.

البته حالت شب (Night) نیز در این محصولات جدید اپل ارائه شده که عکاسی در فضای تاریک را ساده‌تر خواهد کرد و نقاط تاریک را روشن‌تر و شفاف می‌کند در نتیجه شاهد تصاویری با وضوح بالاتر در شب یا مکان‌های تاریک خواهیم بود. هنوز دقیقا اعلام نشده که چه زمانی می‌توانیم انتظار Deep Fusion را داشته باشیم، اما احتمالا در ماه‌های آینده به دستگاه‌های جدید می‌رسد و روند جدیدی را در عکاسی به همراه خواهد داشت.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که قابلیت عکاسی Deep Fusion می تواند جذاب باشد؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.