مقایسه باتری آیفون Xs مکس، هواوی پی ۳۰ پرو، وان پلاس ۷ پرو و گلکسی اس ۱۰ پلاس

0 809


وان پلاس ۷ پرو پرچمدار جدید و جذاب این برند چینی است که ویژگی های جذاب آن می تواند مانند تیغ دولبه عمل کند. مثلا نمایشگر ۹۰ هرتز وان پلاس ۷ پرو می تواند خود به نوعی قاتل عمر باتری باشد، حتی با وجود باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری! همچنین اگر عمر باتری شیائومی می ۹ برای شما اهمیت دارد می توانید این مطلب را با دقت ببینید. در ادامه با ما همراه باشید تا مقایسه باتری وان پلاس ۷ پرو با گلکسی اس ۱۰ پلاس، هواوی پی ۳۰ پرو و آیفون Xs مکس را ببینیم.

باتری وان پلاس ۷ پرو

همانطور که در تصویر بالا می بینید، مشخصات سخت افزاری هر دستگاه زیر آن نوشته شده است. در این بین فقط گلکسی اس ۱۰ پلاس و وان پلاس ۷ پرو روی رزلوشن QHD+ هستند و باقی دستگاه ها روی رزلوشن FHD+ را ارایه می کنند (به جز آیفون XS Max که کمی بیشتر است).

بیشتری باتری حاضر در تست هواوی پی ۳۰ پرو و کمترین حجم را آیفون Xs مکس دارد. همچنین مساحت نمایشگر را اگر بخواهیم به عنوان یک فاکتور مهم در نظر بگیریم باید بگویم که وان پلاس ۷ پرو بزرگترین نمایشگر و شیائومی می ۹ کمترین اندازه نمایشگر را دارد.

بسیار خوب، اجازه بدهید با هم ویدیو تست باتری وان پلاس ۷ پرو، گلکسی اس ۱۰ پلاس، آیفون Xs مکس، هواوی پی ۳۰ پرو و شیائومی می ۹ را ببینیم:

نظر شما درباره عملکرد وان پلاس ۷ پرو در کنار دیگر رقبا چیست؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.