نمونه دوربین هواوی پی ۴۰ پرو پریمیوم را ببینید

0 257

ما انتظار ویژه ای از دوربین پرچمدار هواوی، یعنی دوربین هواوی پی ۴۰ پرو پریمیوم داریم. مشخصا این انتظار به جاهای خوبی هم خواهد رسید چرا که امشب نمونه های شگفت انگیزی از دوربین آن منتشر شد است. در ادامه با ما همراه باشید تا نمونه دوربین هواوی پی ۴۰ پرو پریمیوم را ببینید.

نمونه دوربین هواوی پی ۴۰ پرو پریمیوم

نمونه دوربین هواوی پی ۴۰ پرو پریمیوم

تمامی تصویر در روشنایی روز به ثبت رسیده و کیفیت رنگ و جزئیات خیره‌کننده آن‌ها نیز کاملا مشهود است. بر اساس اعلام منبع خبر، آخرین تصویر مربوط به سگ با بزرگ‌نمایی ۱۰ برابری ثبت شده و پس از برش خوردن مجددا بارگذاری شده است. این پدیده بدان معناست که تصویر مذکور احتمالا متعلق به هواوی P40 پرو پرمیوم است. با بررسی این تصویر می‌توان تک‌تک تارهای موی روی گردن سگ را مشاهده کرد. این وضعیت در خصوص تصاویر ثبت شده توسط تعداد انگشت‌شماری از اسمارت‌فون‌ها صادق خواهد بود.

در تصاویر دیگر می توان به عمق میدان فوق العاده اشاره کرد که هوش مصنوعی به خوبی توانسته این عمق میدان را شبیه به نتیجه اپتیک واقعی نزدیک کند:

البته این تصاویر را ما کم حجم کرده ایم و اگر می خواهید نمونه اصلی تصاویر را ببینید، اینجا کلیک کنید.

هواوی پی ۴۰ پرو پریمیوم احتمالا یک دوربین پنج گانه است. اولی لنز اصلی ۵۲ مگاپیکسلی IMX700 است که پیکسل‌های ۱.۲۲ میکرومتری و فیلتر RYYB دارد تا نور بیشتری دریافت کند. دومی لنز فوق عریض ۴۰ مگاپیکسلی IMX650 است که فیلتر RGB دارد. سومی لنز تله‌فوتوی پریسکوپ دوگانه با قابلیت زوم اپتیکال ۱۰ برابری است. چهارمی لنز تله‌فوتویی با قابلیت زوم اپتیکال ۳ برابری است. و در نهایت پنجمی سنسوری از نوع زمان پرواز یا ToF برای تشخیص عمق است.

در قاب عقب این دستگاه فلش LED، سنسور دمای رنگی و مجموعه‌ای از میکروفن‌ها هم تعبیه شده است. از نقطه نظر زیباشناسی، ماژول مستطیلی این دستگاه توسط هوآوی طراحی شده و تفاوت خاصی با ترند فعلی بازار موبایل ندارد. این ماژول را می‌توان با ماژول گوشی‌هایی مثل گلکسی اس ۲۰ اولترا مقایسه کرد.

با اعلام مدیرعامل شرکت هوآوی، سری P40 در تاریخ ۷ فروردین در پاریس فرانسه معرفی می‌شود. نظر شما چیست؟ فکر می کنید که این نمونه تصاویر برای شما جذاب است؟ برای ما که هست.

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.