ویدیویی از ماکت آیفون ۲۰۱۹ ببینید

0 306

شاید باور نکنید اما حقیقت دارد که ما شش ماه پیش اولین رندر جدی آیفون ۱۱ یا آیفون ۲۰۱۹ با دوربین سه گانه را دیدیم و حالا باید به شما بگویم که واقعا طراحی آیفون ۲۰۱۹ دقیقا همان طرحی است که تقریبا ۹ ماه پیش از رونمایی رسمی دیدیم. یک ماکت با ابعاد و مشخصات آیفون ۲۰۱۹ ساخته شده است که می تواند نگاه جالبی نسبت به آن چیزی که این پرچمدار جدید اپل خواهد بود، به ما بدهد. در ادامه با ما همراه باشید تا ویدیویی از ماکت آیفون ۲۰۱۹ را ببینید.

ماکت آیفون ۲۰۱۹

ماکت آیفون ۲۰۱۹

اولین موضوعی که در این ماکت از آیفون ۲۰۱۹ می توان به وضوح دید، قاب پشتی دستگاه است. در این ماکت آنطور که می بینید، برآمدگی دوربین دستگاه خیلی کم است که اگر این تحقق پیدا کند می تواند جذاب باشد.

هرچند خیلی از کاربران معتقدند که این طراحی برای قاب دوربین آیقون ۲۰۱۹ زیبا نیست و من هم با نگاه کردن به موقعیت لوگو اپل و قاب دوربین، همین نظر را دارم اما حقیقت این است که اپل در دنیای موبایل‌های شبیه بهم یک طرح جاه‌طلبانه یکتا را ارایه می کند که این ارزشش برای من بیشتر است. از این گذشته می توان گفت که دلیل چینش مثلثی دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹ می تواند حتی بااهمیت‌تر از شکل ظاهری آن باشد.

ویدیوی ماکت آیفون ۲۰۱۹

روی لبه پایین همان طراحی قبلی با پورت لایتنینگ را شاهدیم که به نظر می رسد امسال هم سال رسیدن پورت USB C به موبایل های اپل نیست. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این طراحی نهایی آیفون ۲۰۱۹ است؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.