تخلیه‌کننده کارت حافظه کانن CS100

5,240,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید

سفارش دهید

  • حافظه داخلی ۱ ترابایتی
  • دریافت بی‌سیم عکس‌ها و فیلم‌ها از طریق دوربین
  • امکان برقراری ارتباط از طریق NFC
  • امکان ارتباط با پرینتر و چاپ مستقیم عکس‌ها
  • دارای خروجی HDMI و ریموت کنترل برای نمایش عکسها و فیلمها روی تلوزیون
  • امکان کپی فایلها به هارد اکسترنال بدون نیاز به کامپیوتر و لپ‌تاپ

کانن CS100 امکان تخلیه کارت حافظه بدون نیاز به کامپیوتر و لپ‌تاپ و از طریق ارتباط بی‌سیم را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. حروف CS در ابتدای نام این محصول مخفف Connect Station است. این وسیله امکان اتصال بی‌سیم از طریق وای‌فای به انواع دوربین‌های کانن را دارد. ضمن اینکه برقراری ارتباط از طریق NFC برای دوربین‌های دارای این قابلیت نیز ممکن است و فقط با نزدیک کردن دوربین به این دستگاه ارتباط برقرار می‌شود و تمامی عکس‌ها و فیلم‌های روی دوربین به حافظه داخلی ۱ ترابایتی CS100 منتقل خواهد شد.

این مقدار حافظه داخلی برای ذخیره‌سازی ۱۵۰۰۰۰ عکس و یا ۷۰ ساعت فیلم کافی است.

تخلیه‌کننده کارت حافظه کانن CS100

انتقال فایل‌ها از طریق اتصال مستقیم کارت حافظه به درگاه‌های کارت حافظه SD و CF تعبیه‌شده روی بدنه‌ی CS100 نیز وجود دارد.

این وسیله امکان اتصال به تلویزیون را نیز دارد و با دارا بودن یک خروجی HDMI تصویر را با بالاترین کیفیت به نمایش خواهد گذاشت. امکان اتصال به تبلت یا گوشی تلفن همراه و به اشتراک‌گذاری فایل‌ها در شبکه‌های اجتماعی با استفاده از اپلیکیشن ارائه‌شده با آن وجود دارد.

در صورت وجود امکان اتصال به اینترنت روی تلویزیون هوشمند، به اشتراک‌گذاری مستقیم فایل‌ها از طریق CS100 نیز وجود دارد. همچنین امکان اتصال بی‌سیم با چاپگرهای کانن دارای قابلیت اتصال بیسیم در آن گنجانده شده تا چاپ مستقیم عکس‌ها نیز ممکن باشد.

به همراه این وسیله ۵۷۰ گرمی، یک ریموت کنترل ارائه‌شده که مرور عکس‌ها و فیلم‌ها روی تلویزیون را تسهیل می‌کند. در بخش پشتی آن نیز درگاه شبکه، USB و ورودی منبع تغذیه در کنار خروجی HDMI قرار دارند.

امکان انتقال مستقیم فایل‌ها روی هارد اکسترنال از طریق اتصال مستقیم آن به درگاه USB کانن CS100 وجود دارد تا کاربران به‌طور کامل بی‌نیاز از اتصال دوربین و کارت حافظه به لپ‌تاپ و کامپیوتر خانگی باشند.

تخلیه‌کننده کارت حافظه کانن CS100

کانن CS100 کاربر را بطور کامل از وجود لپ‌تاپ و کامپیوتر برای مدیریت فایل‌های ثبت شده توسط دوربین، بی نیاز می‌سازد و علاوه بر حافظه داخلی با ظرفیت بالا و مناسب امکان انتقال فایل روی هارد اکسترنال را ممکن می‌سازد که این مورد CS100 را علاوه بر یک وسیله خانگی با امکان پخش و اشتراک‌گذاری انواع فایل‌های تصویری‌، به وسیله‌ای مناسب جهت تخلیه آسان کارت حافظه در سفر تبدیل می‌کند.

مــزایا
مــعایب