Sale

SP-Connect Multi Activity Bundle iPhone 7/6s/6

2,890,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید

اکنون در انبار موجود نیست

  • مجموعه‌ی اتصالات SP-Connect برای فعالیت‌های گوناگون
  • شامل کیس مخصوص SP-Connect برای آیفون ۶/۷اس/۶
  • شامل پایه‌ی مخصوص اتصال به دریچه‌ی کولر خودرو
  • شامل یک بازوبند مخصوص ورزش
  • دارای یک مانت عمومی برای اتصال گوشی و اکشن کمرا
  • شامل یک کاور برای محافظت از گوشی در برابر باران، گردوغبار و گل‌ولای

Multi Activity Bundle از SP-Connect راه‌حل‌های جامعی را برای نصب گوشی در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف ارائه می‌کند. کیس گوشی SP-Connect به‌خوبی از گوشی حفاظت می‌کند و امکان اتصال آن به دوچرخه، خودرو، بازوبند، موتورسیکلت و ... را فراهم می‌نماید.

در کنار کیس، لوازم و پایه‌های مختلفی در این مجموعه جای گرفته‌اند تا بتوانید گوشی خود را در مکان‌های گوناگون نصب کنید. پایه‌ی قابل اتصال به دریچه‌ی کولر خودرو، نصب آسان گوشی در داخل خودرو را امکان‌پذیر می‌کند و می‌توانید از بازوبند برای همراه داشتن گوشی هنگام ورزش استفاده کنید. این بازوبند را می‌توان از قطر ۲۲ تا ۳۶ سانتی‌متر تنظیم کرد و جیبی نیز برای جای دادن پول و کلید بر روی آن تعبیه شده است. مانت عمومی این مجموعه دارای یک بند چسبی قابل‌تنظیم است و می‌توان از آن برای نصب گوشی بر روی دوچرخه، موتورسیکلت و انواع لوله‌ها از قطر ۲۰ تا ۳۵ سانتی‌متر استفاده کرد.

برای محافظت از گوشی هنگام دوچرخه‌سواری، موتورسواری و سایر فعالیت‌های ورزشی می‌توانید از کاور گوشی که در کیت موجود است استفاده کنید. این کاور می‌تواند از گوشی در برابر باران، عرق، گردوغبار و گل‌ولای محافظت کند.

مــزایا
مــعایب