Canon Selphy CP900 Compact Wireless Photo Printer

چاپگر عالی با امکانات بی‌سیم، با امکان چاپ در اندازه‌های کارت‌پستال و کارت کوچک

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

نقد و نظر مشتریان

توسط (قزوین, ایران) در تاریخ06 Apr 2014 (Canon Selphy CP900 Compact Wireless Photo Printer) :
(5/5

نظر

پرینترهایی چون Canon Selphy CP900 امروزه کمی کم یاب شده اند. Hp که اصلا هیچ مدلی را تولید ننموده و Epson نیز از سال 2009 تا به حال مدلی را معرفی نکرده و ظاهرا که برنامه ی مشخصی نیز برای انجام این کار در آینده ندارد. حتی خود کانن هم تمایلی به تولید مدل های جوهر افشان ندارد و به جای آن فقط به مدل هایی که با استفاده از فن آوری Thermal Dye عمل می کنند بسنده کرده است. بنابراین اگر به یک پرینتر پرتابل 6X4 احتیاج دارید، CP900 یکی از آپشن های محدود شما می باشد. خوشبختانه این پرینتر که پس از مدل CP900 معرفی شده آن قدر قابلیت های خوب دارد که اگر رقیبی هم وجود داشته باشد جزو بهترین ها قرار گیرد

 گزارش
توسط (قزوین, ایران) در تاریخ07 Mar 2014 (Canon Selphy CP900 Compact Wireless Photo Printer) :
(5/5

نظر

از بسیاری نقطه نظرات، این پرینتر شبیه به مدل پیشین خود یعنی CP800 می باشد. هر دو کاملا پرتابل می باشند، هر دو از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل می شوند، هر دو توانای چاپ مستقیم از روی کارت حافظه و کول دیسک را دارند و هر دو از دوربین های با قابلیت PictBridge پشتیبانی می کنند. ورودی آن ها نیز یکسان است و رول رنگ و کاغذ با یکدیگر به فروش می رسند. اما این دو یک تفاوت بزرگ دارند و البته CP900 نیز یک برتری بزرگ. اگر می خواستید با CP800 به صورت وایرلس پرینت بگیرید می بایست آداپتور بلوتوث را به صورت جداگانه خریداری می کردید، ولی CP900 خود دارای Wi-Fi داخلی است. البته این از نوع Wi-Fi Direct نیست و بنابراین مثلا نمی توانید به صورت مستقیم چیزی را از روی تبلت یا گوشی هوشمند خود پرینت بگیرید. باید نخست به یک Access Point متصل شوید و سپس عمل پرینت را انجام دهید.

 گزارش
توسط (بیجار, ایران) در تاریخ24 Jan 2014 (Canon Selphy CP900 Compact Wireless Photo Printer) :
(4/5

بی رقیب

این پرینتر به نوعی در بازار تک شده است و کمتر مدل مشابهی برای آن پیدا می شود از طرفی هم شباهات بسیاری نسبت به نسخه ی پیشین خود CP800 دارد. هر دو پرتابل اند هر دو از طریق کابل USB متصل می شوند و امکان چاپ مستقیم از روی کارت حافظه و کول دیسک برای هر دو وجود دارد. هر دو هم دارای قابلیت پیشتیبانی از دوربین های PictBridge می باشند. جدا از این شباهت ها مدل CP900 یک برتری فوق العاده دارد. اگر می خواستید با CP800 به صورت وایرلس پرینت بگیرید می بایست آداپتور بلوتوث را به صورت جداگانه خریداری می کردید، ولی CP900 خود دارای Wi-Fi داخلی است.البته این از نوع Wi-Fi Direct نیست. مثلا نمی توانید به صورت مستقیم چیزی را از روی تبلت یا گوشی هوشمند خود پرینت بگیرید. باید نخست به یک Access Point متصل شوید و سپس عمل پرینت را انجام دهید. در کل این پرینتر در دو رنگ مشکی و سفید ارائه شده و آن قدر هم خوب است که اگر رقبای دیگری هم داشت می توانست آن ها را جا بگذارد.

 گزارش
توسط (نطنز, ایران) در تاریخ25 Dec 2013 (Canon Selphy CP900 Compact Wireless Photo Printer) :
(4/5

پرینتر حرارتی

ویژگی های این پرینتر می توان به قیمت مناسب، حجم کم، کیفیت عالی، اتصال آسان به کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل و دوربین های کانون می باشد.
مناسب برای آتلیه هایی که عکس پرسنلی یا پاسپورتی چاپ می کنند.
تفاوت با مدل قبلی CP810
مدل 810 رم CF و SD می خورد اما 900 رم CF نمی خورد بجای آن وای فای دارد که 810 ندارد.
معایب: استفاده از کاغذ مخصوص کانن- امکان پرینت روی کاغذ باقیمانده را ندارد.( یعنی اگر نصف کاغذتان سفید بود دوباره نمی توانید روی باقیمانده کاغذ پرینت کنید)
توضیحات دیگر:
روی هر برگ کاغذ 10*15 می توان 9 قطعه عکس 3*4 و 5 قطعه عکس 4*6 چاپ کرد.
پرینتر قبلی من اپسون P50 بود که مشکل خشک شدن جوهر سر هد داشتم که این پرینتر این مشکلات را ندارد.

 گزارش