Sale

فلاش رو دوربینی Pixel مدل X800C Pro مخصوص دوربین های کانن - دست دوم

  • Open Box

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید
  • مجهز به سیستم وایرلس با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز
  • پشتیبانی از حالت‌های ETTL و دستی
  • عدد راهنمای ۶۰ متر در حساسیت ایزوی ۱۰۰
  • قابلیت تیلت از -۷ تا ۹۰ درجه
  • امکان چرخش تا ۲۷۰ درجه
  • امکان کنترل قدرت فلاش از ۱ تا ۱/۱۲۸
  • حداقل زمان بازیابی ۲.۵ ثانیه در صورت تخلیه کامل
  • مجهز به درگاه SyncPC
  • استفاده از چهار باتری قلمی سایز AA به عنوان منبع تغذیه

فلاش رو دوربینی x800c Pro محصولی از کمپانی چینی Pixel می‌باشد و با توجه به عدد راهنمای بالا و برخورداری از سیستم اتصال وایرلس ۲.۴ گیگاهرتزی ابزاری کارآمد جهت نورپردازی در پروژه‌های کوچک و سیار است.سیستم وایرلس این اسپیت‌لایت نسبت به نمونه‌های قبلی پیشرفت چشمگیری داشته ست و کاربر می‌تواند در صورت داشتن یک فرستنده King Pro موقعیت فلاش را در محدوده‌ای تا فاصله ۳۰ متری دوربین تعیین کند. البته فرستنده king Pro باید به صورت جداگانه تهیه شود.

جهت رسیدن به شدت روشنایی بالا و نوری پر کنتراست، فلاش رو دوربینی x800c Pro به گونه‌ای طراحی شده که عدد راهنمای آن معادل ۶۰ باشد. این بدین معناست که در حالت فول‌شارژ در فاصله یک متری نسبت به سوژه و در حساسیت ایزوی ۱۰۰، دیافراگم باید بر روی عددی در حدود ۶۰ تنظیم شود. محدوده زوم این فلاش نیز از ۲۰ تا ۲۰۰ میلی‌متر می‌باشد تا به بهترین و مطلوب‌ترین نوردهی در فواصل مختلف رسید، به علاوه جهت نوردهی در فواصل نزدیک‌تر نیز می‌توان از دیفیوزر مخصوص فلاش‌های رو دوربینی استفاده کرد و حداقل فاصله سوژه نسبت به فلاش را به ۱۴ میلی‌متر کاهش داد.

جهت تنظیم زاویه و موقعیت نور نیز، x800c Pro به گونه‌ای طراحی شده است تا از قابلیت تیلت -۷ تا ۹۰ و چرخش ۱۸۰ درجه‌ای به طرفینبرخوردار باشد. به لطف این ویژگی کاربر کنترل وسیعی را در تنظیم موقعیت منبع و نورپردازی سوژه خواهد داشت.

این فلاش از چهار باتری قلمی سایز AA به عنوان منبع تغذیه استفاده می‌کند که امکان شارژ مجدد را پس از تخلیه کامل در ۲.۵ ثانیه ممکن می‌کند. به علاوه در بدنه این فلاش رو دوربینی یک درگاه جهت اتصال دوربین به منبع اکسترنال و یک درگاه PC برای سینک شدن دوربین با فلش از طریق کابل، در نظر گرفته شده است.

از دیگر ویژگی‌های x800c Pro برخورداری از یک نمایشگر LCD است که از طریق آن می‌توان پارامتر‌های مربوط به نورپردازی را مشاهده و آن‌ها را تنظیم کرد. در ضمن قدرت خروجی فلاش را می‌توان از ۱/۱ تا ۱/۲۲۸ و با واحد ۱/۳ EV یا همان ارزش نوری تنظیم نمود.

لازم به ذکر می‌باشد که جهت اتصال وایرلس دوربین به فلاش باید از یک رادیو فلش مخصوص که با فلاش رو دوربینی و دوربین سازگار است استفاده نمود و باید آن را به صورت جداگانه تهیه کرد. در غیر این صورت اتصال فلاش به دوربین تنها از طریق هات‌شو یا کابل سینک ممکن خواهد بود.

مــزایا
مــعایب