Case Logic DSLR Day Holster SHC-101

کیف محافظ برای دوربین اس‌ال‌آر و لنز متصل زوم متوسط

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

نقد و نظر مشتریان

محصولات مشابه

توسط (شیراز, ایران) در تاریخ04 Jan 2015 (Case Logic DSLR Day Holster SHC-101) :
(4/5

توجه به سایز!

همانطور که این دوعزیز دیگر فرمودند وبنده توجهی نکردم وخریدم والان بدون استفاده دستم مونده وباید یجوری بفروشمش بایدبگم که سایز این کیف کوچک میباشد (احتمال زیار سایزs) واصلا دوربینهای بزرگی مانند 600 نیکون700و7000و7100وهمینطور کنون 6دی و60 دی و5دی واین حدود سایزها اصلا جا نمیشن وباید سایز بزرگتر بخرین با این وجود به نظر بنده داشتنش برای حمل رودوشی دوربین کاملا ضرورت دارد متشکر از ارسال وقیمت خوب برادران پیکسلیییییی!!

 گزارش
توسط (ارومیه, ایران) در تاریخ17 Jul 2014 (Case Logic DSLR Day Holster SHC-101) :
(5/5
مشتری به محصول نمره داده است و نقد و نظری برای آن ننوشته است، یا نقد و نظر او هنوز منتشر نشده است.
توسط (دزفول, ایران) در تاریخ09 Jun 2014 (Case Logic DSLR Day Holster SHC-101) :
(4/5

کار راه انداز

بسیار کار راه انداز، مناسب و در عین حال جنس عالی!
کملاً میشه در محیط های شهری و مواقع دم دستی با یک کیف پوزه ای یا رو دوشی جایگزینش کرد ولی برای عکاسی طبیعت گردی باید حتماً از یک کیف جوندار تر استفاده کرد.
فقط یک ایراد کوچیک در این محصول دیدم که البته نمیشه دقیقاً بهش ایراد گفت. این اندازه ای که در فروشگاه پیکسل فروخته میشه، اصلاً به درد دوربین هایی در سایز 5D ویا 6D نمی خوره. کاملاً برای این اندازه دوربین ها کوچیکه و بیشتر به درد دوربین های SLR سطح آماتوری می خوره که کوچک تر و جمع و جور تر هستند. با وجود علاقه ای که در مورد خرید این محصول داشتم، مجبور شدم با یک کیف پوزه ای تعویض اش کنم. موقع خریدن به ابعاد دوربین حتماً توجه کنید.
فکر می کنم سایز L به درد دوربین هایی با اندازه 5D بخوره.

 گزارش
توسط (تبریز, ایران) در تاریخ28 Jan 2014 (Case Logic DSLR Day Holster SHC-101) :
(5/5

کیف Case Logic DSLR Day Holster SHC-101

با سلام باستحضار کلیه عزیزان که از دوربین های DSLR مبتدی و نیمه پیشرفته و همچنین دوربین های سوپر زوم استقاده میکنند ،میرساند کیف Case Logic DSLR Day Holster SHC-101 یکی از کیفهای بسیار سبک و بادوام و با کیفت و ارزان قیمت برای این رنج از عکاسان میباشد (لازم بتوضیح است کیف مذکور در سه اندازه S ,M, L میباشد که در موقع خرید حتما دقت فرمائید ) بنده کیف مذکور را از فروشگاه پیکسل با قیمت کمتر از نمایندگی خریداری نمودم و از نحوه برخورد و امانت داری عزیزان فروشگاه پیکسل بسیار ممنونم

 گزارش