آیفونچی

Manfrotto TRIPOD BAG PADDED 80CM MBAG80PN

3,410,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

اکنون در انبار موجود نیست

  • از جنس نایلون بالستیک
  • دارای یک زیپ طولی
  • به همراه بند شانه آویز
  • امکان حمل سه‌پایه به همراه سر سه‌پایه

این کیف مخصوص حمل سه‌پایه‌های Manfrotto با حداکثر طول ۷۸ سانتی‌متر در حالت جمع‌شده طراحی شده است. پدهای بکار رفته در این کیف به گونه‌ای طراحی شده که سه‌پایه به درستی در داخل آن قرار گرفته و هنگام حمل آن مشکلی پیش نخواهد آمد. همچنین پوشش دولایه کیف نیز سبب می‌شود تا هنگام حمل آن بر روی شانه، لبه‌های تیز و برآمده سه‌پایه آسیبی به کیف وارد نکرده و یا ناراحتی برای کاربر ایجاد نکند. باید اشاره شود که این کیف دارای یک زیپ طولی است و امکان باز شدن کامل قسمت فوقانی کیف وجود دارد.

حالت مخروطی شکل این کیف به دلیل هماهنگی آن با فرم سه‌پایه و سر سه‌پایه است. پایه‌های سه‌پایه به آسانی در قسمت باریک کیف جای گرفته و فضای کافی در بالا برای قرارگیری سر سه‌پایه نیز وجود دارد. این نوع طراحی باعث می‌شود تا جای دادن سه‌پایه در داخل کیف حتی زمانی که سر سه‌پایه به آن متصل است نیز به آسانی صورت گیرد. همچنین همراه این کیف یک بند شانه آویز هم وجود دارد که به شیوه حمل آن تنوع می‌بخشد.

در انتها باز تاکید می‌کنیم که این کیف برای سه‌پایه‌های Manfrotto به همراه سر سه‌پایه با حداکثر طول ۷۸ سانتی‌متر در حالت جمع‌شده مناسب است.

مــزایا
مــعایب
توسط (رشت, ایران) در تاریخ05 Dec 2016 (Manfrotto TRIPOD BAG PADDED 80CM MBAG80PN) :
(5/5
مشتری به محصول نمره داده است و نقد و نظری برای آن ننوشته است، یا نقد و نظر او هنوز منتشر نشده است.
توسط (زابل, ایران) در تاریخ14 May 2013 (Manfrotto TRIPOD BAG PADDED 80CM MBAG80PN) :
(0/5

بسیار جادار

این کیف بسیار جادار و بزرگه حتی سه پایه 055 xprob با هد 804RC2به راحتی داخل این کیف جا میشن بدون هیچ گونه دخالت در دسته های هد

 گزارش

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: