آیفونچی

Manfrotto BASIC PAN TILT HEAD WITH QUICK RELEASE PLATE 804RC2

2,360,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

اکنون در انبار موجود نیست

سرسه‌پایه‌ی سه‌جهتی عکاسی، مخصوص کار حرفه‌ای - حداکثر تحمل وزن 4 کیلوگرم

این سرسه‌پایه‌ی سه‌جهتی از مواد سبک و مقاوم پلیمری ساخته شده است تا بتواند گزینه‌ای عالی برای عکاسان حرفه‌ای باشد. یک فنر در این مدل باعث شده است تا در هنگام چرخش‌های تندتر، خصوصاً هنگامی که وزن دوربین به‌صورت همگن روی سرسه‌پایه پخش نشده، کاربر بتواند با راحتی بیش‌تری کار کند. این سرسه‌پایه بسیار ارگونومیک بوده، استفاده از آن بسیار راحت است. صفحه‌ی سریع‌آزادشونده‌ی سرسه‌پایه بسیار کوچک اما مقاوم است.

  • Manfrotto
  • سه جهته
  • 200PL-14
  • ۳۶۰°
  • ۹۰°+ تا °۳۰-
  • ۴
  • ۱۱٫۴
  • ۰٫۷۷
مــزایا
مــعایب
توسط (دزفول, ایران) در تاریخ03 May 2014 (Manfrotto BASIC PAN TILT HEAD WITH QUICK RELEASE PLATE 804RC2) :
(5/5

( :

کیفیت و ساختار خوبی داره و البته به نظر من یک سر سه پایه ی عمومی و همه کاره است و برای خیلی کار ها میشه ازش استفاده کرد. از مدل مشابه اش RELEASE PLATE 808RC4 کمی ضعیف تر هست و تحمل وزن کمتری رو داره که البته باز هم اینقدر محکم هست که بشه یه SLR حرفه ای رو با یک لنز قابل قبول روش بست واین تحمل کمتر هم به دلیل اینه که جنسش از مواد پلیمری هست و نه از آلومینیوم که خوب باعث کمتر شدن قیمتش هم میشه. یه حُسنی هم که نسبت به نوع مشابه اش داره اینه که بستنش روی دوربین بدون نیاز به ابزار ممکن هست چون پیچش آچار سر خود داره ولی اگر اشتباه نکنم در نوع گرون تر اش که فکر کنم همون مدل 808RC4 باشه، برای بستن روی دوربین نیاز به پیچ کوشتی می باشد که یک کم خوشایند من نیست چون دلم نمی خواد همه جا یک پیچ کوشتی هم دنبال خودم یدک بکشم. در مورد اون مدلی که نیاز به پیچ کوشتی داره کمی شک دارم. خودم دیدم که آچار سر خود نداره چون باهاش کار کردم ولی چون اسم مدل اش رو فراموش کرده بودم، از روی قیافه اش حدس زدم که ممکنه مدل 808RC4 باشه.
نتیجه گیری کلی: خوبه!

 گزارش
توسط (زابل, ایران) در تاریخ30 Jul 2013 (Manfrotto BASIC PAN TILT HEAD WITH QUICK RELEASE PLATE 804RC2) :
(3/5

خوب ولی گیج کننده

یسیار سر سه پایه ی خوبیست مقاوت خوبی داره در وزن های بالا ولی باید بگم در شرایطی که می خواهید خیلی زود برای عکاسی آماده بشید یه کم گیج کننده است چون سه جهت رو باید تنظیم کنید البته بعد از مدتی کار باهاش بهش عادت می کنید

 گزارش

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: