تخفیف ها

GITZO SER.3 BALL HEAD QR BLACK GH3781QR

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است
1 رتبه (ها) - 1 نقد و نظر(ها)

نقد و نظرها را بخوانید نمره و نظر دهید

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک ارسال به دوست

بخرید و 13,650 ریال تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

سرسه‌پایه‌ی حرفه‌ای با کارکرد عالی - حداکثر تحمل وزن 21 کیلوگرم

اين بال‌هد بازالتي به‌صورت دورنگ (سياه و نارنجي) طراحي شده است. طراحي آن به نحوي است كه به‌خوبي، حتي در هنگام قراردادن تجهيزات سنگين (تا حداكثر سطح تحمل بال‌هد)، در تعادل (بالانس) مي‌ماند. حركت‌هاي اين بال‌هد دقت و نرمي بالايي دارند، زاويه‌ي راندگي (drift) آن كاهش يافته، و حجم و وزن آن بسيار كم هستند. مركز بال‌هد داراي ثقل (وزن) كمي است تا بهتر در تعادل بماند. زواياي شيب‌دار زيادي در اين بال‌هد قابل تنظيم هستند. طراحي ارگونوميك اين بال‌هد بهتر شده و سيستم Quick Release (براي برداشتن/قفل‌كردن بهتر دوربين) در آن به‌كار رفته است.

  • 0.71 کیلوگرم
  • 21 کیلوگرم
  • 12.6 سانتی متر
  • منیزیوم
  • 360 درجه
  • از 100+ درجه تا 13- درجه
  • سریع آزاد شونده با پیچ "1.4
  • از 95+ درجه تا 13- درجه
مــزایا
مــعایب
توسط (بندرعباس, ایران) در تاریخ14 May 2013 (GITZO SER.3 BALL HEAD QR BLACK GH3781QR) :
(0/5

قلعه ای بر ویرانه ها

تا چندی پیش سر سه پایه های توپی جز نمونه های ابتدایی ، ساده و با طول عمری پایین حساب می شدند.دلیل آن هم مربوط به نحوی ساخت و درگیری توپی در شرایط مختلف با نشیمنگاهش بود.دقیقا مثل شیرهای آب توپی که به گازی هم معروف هستند.در صنعت شیرآلات همیشه تاکید می شود که از این شیرها فقط در حالت باز یا بسته استفاه شود چون در صورتی که بخواهیم برای کنترل جریال از آن استفاده کنیم توپی در مقابل سیال دچار فرسایش می شود.چیزی مشابه همین در چنین سر سه پایه ها اتفاق می افتاد. که به مرور زمان آن استقام و درگیری از بین می رفت و اینها همه ناشی از تحت فشار گذاشتن توپی با نیروی کنترل نشده بیشتر،تحمل دوربین و تجهیزات در شیب و برای مدت زمان بسیار بود.
البته وسایل هیچ وقت نباید شما را محدود کند و این خرابی با اطمینان کامل مربوط به ضعف ساخت آنها بود نه استفاده اشتباه.
اما با باوری قاطع عرض می کنم گیتزو با توانایی خاصی که در خود نهفته دارد سرسه پایه ای مستحکم و به رغم پیشینه تار چنین سرسه پایه هایی به تحقق روشن یک ابتکار منحصر به فرد رسیده است که در رنگ ، جنس و مهندسی آن تنیده شده است

 گزارش

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: