نیکون D850 به بخش Studio scene سایت DPREVIEW اضافه شد!

حالا می‌توانید عکس‌های نیکون D850 را با دیگر دوربین‌ها مقایسه کنید

0 1,513

بالاخره نیکون D850 نیز به بخش Studio scene وب‌سایت DPREVIEW که یکی از پرطرفدارترین تست‌های دوربین‌های حرفه‌ای است اضافه شد. مسئولین این وب‌سایت ضمن اعلام این خبر، رضایت خود را از داینامیک رنج بالای این دوربین در ایزوهای پایین ابراز کردند و در متن اعلام این خبر نوشتند:  نیکون D850 دوربینی مناسب برای هر شرایطی، از عکاسی مجالس تا عکاسی از سوژه‌هایی با سرعت بالاست.

نیکون D850
مقایسه studio scene نیکون D850 با سه دوربین هم‌رده دیگر

آزمون Studio scene در واقع عکاسی با دوربین‌های مختلف در شرایط یکسان و از سوژه مشترک است. در این آزمایش با هردوربین، با فرمت‌ها و تنظیمات مختلف از صحنه‌ای که از پیش چیده شده است عکاسی می‌شود. صحنه مشترک استودیوی وب سایت DPREVIEW سال‌هاست به همین شکل چیده شده، و شامل تعداد زیادی شی و تصویر است که همه‌ی جزئیات عکاسی از ثبت رنگ‌ها تا ثبت جزئیات و خطوط را در برمی‌گیرد.

نیکون D850
صحنه مشترکی که در استودیو وب‌سایت dpreview چیده شده و با تمام دوربین‌ها از آن عکاسی می‌شود

لینک مقایسه‌ای که خود DPREVIEW از نیکون D850  دراختیار کاربران قرارداده، به‌صورت پیش‌فرض آن را با کانن 5Ds R ، سونی آلفا 7RII و برادر بزرگ‌تر این دوربین یعنی نیکون D810 مورد مقایسه قرار داده است و علت این انتخاب‌ها “مگاپیکسل بالا” که وجه اشتراک این دوربین‌هاست اعلام شده است.

شما می‌توانید با کلیک روی لینک زیر به بخش مقایسه Studio scene سایت DPREVIEW وارید شوید و با حرکت مربع متحرک روی تصویر، تصاویر ثبت شده با هریک از این دوربین‌ها را از نقطه مورد نظر، مورد مقایسه قرار دهید و یا دوربین های موجود در مقایسه را تغییر دهید:

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.