برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کتاب نورپردازی اسپید لایت ها

  • کتاب نورپردازی اسپید لایت ها
  • تالیف مجید نصیری
  • به‌همراه سی‌دی آموزش ویدئویی فلاش اسپید لایت به همراه رادیو فلاش
  • ویدئو همایش اسپیدلایت ها (تدریس مولف)
  • راهنمای فلاشهای اسپید لایت بصورت PDF

‎75,000 تومان
آخرین موجودی

آخرین به‌روزرسانی ۱۳۹۹/۱۰/۱۵

مرجع:
899950106
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

مقدمه کتاب

 

باز هم خدا را شکر میکنم مثل هر روز و روزهایی که میتوانم لذت خدمت به هموطنانم راحس کنم و امروز هم که این کتاب بعد از چند سال تحقیق و ترجمه به پایان رسیده است بار دیگر خدا را شکر میکنم که این توانایی را به من داد تا بتوانم یکبار دیگر هم در راستای بالا بردن سطح سواد عکاسان کتابی را به چاپ برسانم. متاسفانه روز به روز فرهنگ کتاب خوانی دربین مردم ومخصوصا عکاسان کمتر میشود که امیدوارم کتاب داشتن و کتاب خواندن در بین  ایرانیان عادت شود تا بتوانیم در زندگی و مخصوصا در رشته ی مورد نظر به موفقیت های بیشتری دست یابیم وقتی خلأ مبحث اموزشی در مورد فلاشهای اسپیدلایت و قابلیتهای این  فلاش را دیدیم که خیلی از عکاسان هم این فلاشها را استفاده میکردند ولی از قابلیت های بیشمار این فلاشها بی اطلاع بودند تصمیم گرفتم پکیج آموزشی را تهیه کنم تا علاوه بر اشنایی با جزییات فلاشهای مختلف که در بازار موجود هست مباحث نورپردازی با این فلاشها را به خوبی مطرح کنم.

این کتاب را نمیتوان صرفا به عنوان یک کتاب راهنما دانست چون علاوه بر راهنمایی حدود 20 فلاش، روش کار با  قابلیت های فلاش هم توضیح داده شده است تا هنرآموز بتواند حداکثر استفاده را از این کتاب برده باشد.

در طی نگارش این کتاب تعدادی فلاش را مد نظر داشتم که جزییات و راهنمای آن را بنویسیم ولی هر روز یک فلاش با قابلیت بالاتر به بازار می آمد و سعی میکردم راهنمای آن فلاش را هم در کتاب بگنجانم ولی به هر حال یک روز باید این کتاب به چاپ میرسید و نمیتوانست اطلاعاتی از فلاشها که بعد از چاپ به بازار می آید را در خود داشته باشد و ممکن بود که یک روز این کتاب جوابگوی هنرجوی جدید نباشد. از این رو تصمیم گرفتم شرایطی را فراهم کنم که بتوانم کتاب را با سرعت آپدیت (به روز رسانی ) کنم از این رو یک cd همراه کتاب موجود هست که اطلاعات و کد خاصی در آن وجود دارد که از آن طریق به محض ورود اطلاعات جدید به بازار و اطلاعات خاص در مورد قابلیت نورپردازی مطالب به دارنده ی کتاب ارسال خواهد شد.

دیگر نمیتوانیم رفتارهای قدیمی وسنتی داشته باشیم امروزه تکنولوژی ثانیه به ثانیه رو به پیشرفت است واگر مطالعه نداشته باشیم ونتوانیم خودمان را بروز کنیم متحمل ضررهای زیادی در خیلی موارد خواهیم شد و در این عصر و در این مارکت کسی موفق تر است که دانش بیشتری دارد. 

جزئیات محصول
899950106
نظر
بدون نظر

نوشتن نقد و نظر

  • قیمت:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

فهرست

مجله

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم