تخفیف ها

میکروفن استریو ZOOM مدل iQ6 مناسب آیفون

  • گارانتی ۱ ساله شرکت ارتباط

4,620,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید

اکنون در انبار موجود نیست

  • یک جفت میکروفن ZOOM استریو
  • میکروفن دوقلو  X / Y برای ضبط صدای استریو از ۹۰ تا ۱۲۰ درجه
  • سازگار با درگاه لایتنینگ و دارای اپلیکشن اختصاصی iOS
  • دارای تنظیم چرخنده Gain روی بدنه میکروفن
  • جک هدفون روی بدنه میکروفن برای بررسی مستقیم صدا

میکروفن استریو ZOOM مدل iQ6 مناسب برای کسانی طراحی شده که قصد دارند با کمترین هزینه بالاترین کیفیت را در ضبط صدا داشته باشند. این میکروفن دقیقاً همان میکروفن نصب شده روی بدنه رکوردرهای حرفه‌ای صدا مثل  H4n است. البته iQ6 فقط با آیفون‌ها و آیپدهای دارای پورت لایتنینگ کار می‌کند. کاربر با نصب این میکروفن روی آیفون یا آیپد می‌تواند با صدایی شفاف با مشخصات  ۴۸ کیلوهرتز و به‌صورت  16-bitضبط کند که فقط رکوردرهای حرفه‌ای از پس آن برمی‌آیند.

میکروفن‌های خازنی قرارگرفته روی بدنه iQ6 دارای امکان چرخش برای تغییر زاویه محدوده مورد نظر برای ضبط صدا هستند. این میکروفن همچنین دارای تنظیمات Gain برای دستیابی به صدایی با شفافیت موردنظر است و روی بدنه آن نیز یک ورودی هدفون ۳٫۵ میلی‌متری قرار دارد که کاربر بتواند به‌صورت مستقیم صدایی که میکروفن در حال ثبت آن است را بشنود. این مورد برای کاربران مدل‌های جدید آیفون که جک هدفون ندارند بسیار حیاتی است.

تنظیمات این میکروفن گرچه از طریق اکثر نرم‌افزارهای ضبط صدا قابل‌تغییر است، اما ZOOM یک اپلیکیشن اختصاصی برای آن طراحی کرده که با نصب آن گوشی به یک رکوردر واقعی تبدیل خواهد شد.

این میکروفن آیفون و آیپد شما را به یک رکوردر بسیار قوی و قابل استفاده برای ثبت صدا جهت استفاده دانشجویی، خبرنگاری و حتی فیلم‌سازی آماتور کاملاً مناسب است. اگر کاربر iOS هستید و قصد ضبط صدا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت را دارید، میکروفن‌های سری iQ زوم بهترین انتخاب شما برای ضبط صدا هستند.

مــزایا
مــعایب