تخفیف ها

میکروفن استریو ZOOM مدل iQ7 مناسب آیفون

  • گارانتی ۱ ساله شرکت ارتباط

4,620,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

اکنون در انبار موجود نیست

  • یک جفت میکروفن ZOOM استریو
  • زاویه قابل‌تغییر محدوده ضبط صدای استریو از ۹۰ تا ۱۲۰ درجه
  • سازگار با درگاه لایتنینگ و دارای اپلیکشن اختصاصی iOS
  • دارای تنظیم چرخنده Gain روی بدنه میکروفن
  • امکان استفاده به‌صورت افقی و عمودی
  • جک هدفون روی بدنه میکروفن برای بررسی مستقیم صدا

میکروفن استریو ZOOM مدل iQ7 مناسب برای کسانی طراحی شده که قصد دارند با کمترین هزینه بالاترین کیفیت را در ضبط صدا داشته باشند. البته این میکروفن فقط با آیفون‌ها و آیپدهای دارای پورت لایتنینگ کار می‌کند. کاربر با نصب این میکروفن روی آیفون یا آیپد می‌تواند با صدایی شفاف با مشخصات  ۴۸ کیلوهرتز و به‌صورت  16-bitضبط کند که فقط رکوردرهای حرفه‌ای از پس آن برمی‌آیند.

میکروفن‌های خازنی قرارگرفته روی بدنه iQ7 دارای امکان چرخش پایه برای راحتی در هنگام کار هستند. این میکروفن همچنین دارای تنظیمات Gain برای دستیابی به صدایی با شفافیت موردنظر است و روی بدنه آن نیز یک ورودی هدفون ۳٫۵ میلی‌متری قرار دارد که کاربر بتواند به‌صورت مستقیم صدایی که میکروفن در حال ثبت آن است را بشنود. این مورد برای کاربران مدل‌های جدید آیفون که جک هدفون ندارند بسیار حیاتی است.

تنظیمات این میکروفن گرچه از طریق اکثر نرم‌افزارهای ضبط صدا قابل‌تغییر است، اما ZOOM یک اپلیکیشن اختصاصی برای آن طراحی کرده که با نصب آن گوشی به یک رکوردر واقعی تبدیل خواهد شد.

این میکروفن زاویه متغیر ۹۰ تا ۱۲۰ درجه را پوشش می‌دهد که این مورد آن را حتی برای هر کاری از خبرنگاری و دانشجویی تا تصویری و فیلم‌سازی مناسب می‌سازد. زوایای قرارگیری این دو میکروفن به‌گونه‌ای است که یکی از آن‌ها بتواند صدای سوژه و دیگری صدای محیط اطراف را ثبت کند. البته حالت‌های ضبط صدا و اینکه هر میکروفن به چه شکل عمل کن از طریق اپلیکشن قابل‌تغییر است. این موارد با توجه به اینکه شما برای کار خبرنگاری یا فیلم‌سازی از آن استفاده کنید، قابل‌تغییر است.

اگر کاربر iOS هستید و قصد ضبط صدا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت را دارید، میکروفن‌های سری iQ زوم بهترین انتخاب شما برای ضبط صدا هستند.

توسط در تاریخ01 Mar 2018 (میکروفن استریو ZOOM مدل iQ7 مناسب آیفون) :
(4/5
مشتری به محصول نمره داده است و نقد و نظری برای آن ننوشته است، یا نقد و نظر او هنوز منتشر نشده است.
مــزایا
مــعایب