Sony Alpha a7S Body

دوربینی با حساسیت فراتر از چشم انسان! حسگر فول‌فریم با امکان فیلم‌برداری 4K (از خروجی HDMI) و حساسیت تا ISO 409,600

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

نقد و نظر مشتریان

محصولات مشابه

توسط (مشهد, ایران) در تاریخ26 Sep 2014 (Sony Alpha a7S Body) :
(4/5

بسیار عالی.

این دوربین به عنوان یه دوربین عکاسی - فیلمبرداری با تمرکز بر فیلمبرداری بینظیره. تقریبا از همه نظر از رقبا هم رده خودش چه nikon D810 و چه Canon 5D MarkIII سرتره.
تقریبا رو واسه این میگم که یک مشکل اساسی داره و اون هم کمبود لنز هستش که این مشکل هم همونطور که در فتوکینا شاهد بودیم به سرعت توسط سونی درحال حل شدنه.
بهرحال میشه اطمینان داد هر لنزی هم برای مانت FE وارد بازار شده یا ازین به بعد قراره بشه در نوع خودش جزو بهترین هاست البته کمی گرانتر از هم رده های خودش در نیکون و کنون.
نکته بعدی اینکه برای تصویر برداری 4K از این دوربین باید از رکوردر جانبی atomos shogun استفاده کنیم و به اندازه 2000 دلار ناقابل دست به جیب بشیم که البته با وضعیت موجود حالا حالا ها مورد نیاز نیست مگر در موارد خاص.
نکته آخر اینکه رنج دینامیکی این دوربین بر اساس تستهای خود سونی 15.3 اعلام شده اما مرجع معتبر DXO این مقدار رو 13.2 اعلام کرده که همین هم بسیار عالیست.
البته (حدس میزنم) احتمالا DXO پروفایل اختصاصی سونی(Slog2) رو در برسی خودش مورد تست قرار نداده که این پروفایل قطعا باعث بهبود کیفیت تصویر و بالا رفتن رنج دینامیکی اون میشه.

 گزارش
توسط (کرمانشاه, ایران) در تاریخ26 Sep 2014 (Sony Alpha a7S Body) :
(4/5
مشتری به محصول نمره داده است و نقد و نظری برای آن ننوشته است، یا نقد و نظر او هنوز منتشر نشده است.