برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

لنز سونی مدل FE 14mm f/1.8 GM

نام تجاری:
 • لنز مانت E-mount مناسب فرمت فول فریم
 • بازه دیافراگم از f/1.8 تا f/16
 • دو عدسی XA، یک عدسی Super ED
 • پوشش Nano AR II و روکش از جنس عنصر فلوئور
 • موتور فوکوس خودکار خطی XD، فوکوس داخلی
 • حلقه تنظیم دیافراگم با سوییچ برای تغییر پله ای یا یکنواخت
 • مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار
 • دیافراگم 9 تیغه گرد

تماس بگیرید
ناموجود

آخرین به‌روزرسانی ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

در صورت موجود شدن، من را خبر کن!
مرجع:
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
‎18,000,000 تومان
لنز E-mount مناسب برای دوربین‌های فول فریم سونی سه عدسی آسفریکال دو رو بازه دیافراگم از f/2.8 تا f/22 پوشش ضدبازتاب Zeiss T* موتور خطی فوکوس خودکار، فوکوس داخلی حداقل فاصله فوکوس برابر 35 سانتی متر مقاوم در...
تماس بگیرید
لنز مناسب کراپ سنسور (حسگر APS-C) با دهانه E-mount فاصله کانونی 36mm بازه دیافراگم از f/1.8 تا f/22 یک عدسی ED و دو عدسی کروی پوشش ضدبازتاب Zeiss T* موتور فوکوس خودکار خطی، فوکوس داخلی حداقل فاصله فوکوس برابر...
تماس بگیرید
لنز E-mount یا فول فریم یک عدسی AA و یک عدسی کروی پوشش ضدبازتاب Zeiss T* بازه دیافراگم از f/1.4 تا f/16 یک عدسی Extra-low dispersion موتور فوکوس خودکار Ring Drive Super Sonic سوییچ AF/MF، مجهز به فوکوس داخلی...
‎16,900,000 تومان
لنز E-Mount یا فول فریم بازه دیافراگم از f/1.8 تا f/22 موتور فوکوس خودکار خطی، فوکوس داخلی مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار یک عدسی کروی دکمه قفل فوکوس قابل تنظیم دیافراگم 9 تیغه دایره ای
تماس بگیرید
لنز E-Mount یا فول فریم دو عدسی کروی پوشش Nano AR و فلوئور برای محافظت بیشتر پاسخدهی خطی فوکوس دستی بازه دیافراگم از f/1.8 تا f/22 سه عدسی با پراکندگی بسیار کم پرتوهای نور سیستم دوگانه موتور فوکوس خطی XD مجهز...
‎77,000,000 تومان
لنز E-Mount یا فول فریم سه عدسی XA،  دو عدسی Super ED موتور فوکوس خطی XD، فوکوس داخلی بازه دیافراگم از f/2.8 تا f/22 پوشش Nano AR II و روکش از جنس عنصر فلوئور سیستم فوکوس شناور مقاوم در برابر رطوبت و گرد و...
تماس بگیرید
لنز مانت E مناسب برای دوربین‌ها فول‌فریم سونی گشودگی دیافراگم f/1.2 تا f/16 سه المان XA کوتینگ Nano AR II و فلوراین دارای ۴ موتور فوکوس خطی XD با متد داخلی ساختار مقاوم در برابر رطوبت و گردوغبار
تماس بگیرید
لنز مانت E برای دوربین‌های فول‌فریم سونی محدوده دیافراگم از f/1.4 تا f/16 عایق شده در برابر خاک و رطوبت دارای ۲ المان XA و یک المان ED کوتینگ Nano AR II و Fluorine موتور فوکوس خودکار خطی Dual XD ساختار مقاوم...
توضیحات

لنز Sony FE 14mm f/1.8 GM

لنز سونی FE 14mm f/1.8 GM یک لنز اولترا واید، سریع و چند منظوره است که در زمینه های عکاسی منظره، طبیعت، معماری و نجوم کاربرد دارد. فاصله کانونی فوق عریض این دوربین در کنار بیشینه گشودگی دیافراگم f/1.8 عملکرد فوق العاده ای در نور و عمق میدان کم از خود نشان می دهد. طراحی عدسی های این لنز به گونه ای است که از دو عدسی با پراکندگی بسیار کم پرتو ها و یک عدسی Super ED در آن استفاده شده تا خطاهای رنگی به حداقل برسند. دو عدسی XA (eXtreme Aspherical) نیز از انواع خطاهای کروی شکل پیشگیری کرده و شارپنس و شفافیت بالایی را ایجاد می کنند. پوشش Nano AR II نیز برای کاهش بروز پدیده های ghosting و lens flare استفاده شده تا در شرایط پرنور، کنتراست و دقت رنگ ها حفظ شوند.

سیستم موتور فوکوس خطی XD از دو موتور مجزا برای یک تجربه سریع و دقیق فوکوس استفاده می کند. لنز سونی FE 14mm f/1.8 GM کنترل بهتر و دقیق تری نیز به هنگام فوکوس دستی ارائه می کند. حداقل فاصله فوکوس این لنز برابر 24 سانتی متر است که در کنار این میدان دید وسیع، امکان خلق تصاویر جدیدی را در زمینه عکاسی کلوز آپ فراهم می کند. این لنز در برابر رطوبت و گرد و غبار نیز مقاوم است و روکش فلوئور بر روی عدسی جلویی نیز استفاده از آن را در شرایط سخت آب و هوایی را ممکن می کند.

 • همانطور که از سری G Master انتظار می رود، این لنز برای دستیابی به رزولوشن بالا و شارپنس و دقت فوق العاده و عاری از هر گونه خطاهای رنگی یا پرتویی طراحی شده است. به علاوه طراحی حرفه ای این لنز، آن را برای استفاده ها سینمایی نیز ایده آل می کند.
 •  لنز سونی FE 14mm f/1.8 GM با فاصله کانونی 14mm برای دوربین های بدون آیینه سونی مجهز به حسگر فول فریم و دهانه E-mount طراحی شده است. اگرچه در صورت استفاده از آن با مدل هایی که مجهز به حسگر APS-C هستند نیز فاصله کانونی معادل 21mm ایجاد خواهد کرد.
 • دیافراگم فوق سریع این لنز با بیشینه گشودگی f/1.8، کار در شرایط نوری نامتعارف را ممکن می کند تا کنترل عمق میدان به دقت انجام پذیر باشد.
 • دو عدسی از نوع XA (eXtreme Aspherical) در طراحی عدسی های این لنز به کار رفته تا کنترلی مثال زدنی روی پدیده های astigmatism، field curvature، coma، اعوجاج و سایر انحراف های پرتویی به وجود بیاید. شارپنس بالا، شفافیت و دقت بالای رنگ ها در این لنز نیز به لطف استفاده از همین عدسی ها است.
 • یک عدسی Super ED و دو عدسی با پراکندگی بسیار کم پرتو ها در طراحی لنز سونی FE 14mm f/1.8 GM استفاده شده تا خطاها و سایه های رنگی تصاویر کاهش یافته و شفافیت و دقت رنگ ها افزایش یابند.
 • پوشش Nano AR II برای کاهش بازتاب سطحی، flare و ghosting روی سطوح عدسی های این لنز به کار رفته تا کنتراست و دقت رنگ ها حتی در شرایط پر نور نیز حفظ شود. این پوشش پیشرفته  برای المان های منحنی به کار رفته و نتیجه استفاده از آن کاهش محسوس بازتاب های داخلی است.
 • یک سیستم فوکوس خودکار خطی XD با دو عدد موتور فوکوس در کنار ساز و کار فوکوس داخلی سبب افزایش سرعت و دقت فرایند فوکوس شده و این عمل کاملا بی صدا انجام می شود. این نوع طراحی موتورها باعث پاسخدهی دقیق و خطی فوکوس دستی نیز می شوند. سوییچ AF/MF تعبیه شده روی بدنه لنز، جابجایی بین دو حالت دستی و خودکار فوکوس را با سرعت بالا فراهم کرده است.
 • دکمه قفل فوکوس روی بدنه این لنز قابلیت شخصی سازی دارد تا دسترسی به تنظیمات دلخواه به سرعت امکان پذیر باشد.
 • طراحی مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار این لنر در کنار پوشش لاستیکی حلقه های تنظیم باعث اطمینان عملکرد این لنز در شرایط جوی نامطلوب می شود.
 • روکش المان جلویی لنز از جنس عنصر فلوئور انتخاب شده تا این قسمت از لنز را در برابر رطوبت، گرد و غبار و اثر انگشت محافظت کند. به لطف استفاده از این روکش، تمیز کردن جلوی لنز نیز بسیار آسان است.
 • هنگام استفاده از تکنیک های فوکوس انتخابی، 11 تیغه گرد به کار رفته در دیافراگم لنز سونی FE 14mm f/1.8 GM باعث تشکیل بوکه های چشم نواز می شوند.
 • در قسمت پشتی این لنز یک نگهدارنده فیلتر تعبیه شده تا بتوان از فیلتر های قابل برش ژلی به کمک الگوی برش ارائه شده همراه محصول استفاده کرد.
 • هود لنز گلبرگی شکل این محصول از بروز lens flare جلوگیری می کند و تا حدی هم لنز و عدسی جلویی آن را در برابر ضربه ها محافظت می کند.

جزئیات محصول

مشخصات

برند
Sony
مشخصات اصلی
نوع لنز
لنز زوم
حداکثر ابعاد فرمت
فول‌فریم
فاصله کانونی (میلی‌متر)
۱۴
لرزش‌گیر تصویر
ندارد
نوع اتصال دهانه
Sony FE
دیافراگم
حداکثر بازشدگی دیافراگم
F1.8
حداقل بازشدگی دیافراگم
F16
حلقه دیافراگم
ندارد
تعداد تیغه‌های دیافراگم
۹
توضیحات دیافراگم
دیافراگم مدور
مشخصات اپتیکی
تعداد المان‌ها
۱۴
تعداد گروه‌ها
۱۱
المان‌های خاص
1Super ED | 1Aspherical | 2XA | 2ED
زاویه دید
۱۱۴°
فوکوس
حداکثر بزرگنمایی
۰٫۱۰ برابر
فوکوس خودکار
دارد
حداقل فاصله فوکوس (سانتی‌متر)
۲۵
نوع موتور فوکوس
Linear Motor
فوکوس دستی دائمی
دارد
متد فوکوس
داخلی
مشخصات فیزیکی
وزن (گرم)
۴۶۰
طول (میلی‌متر)
۱۰۰
قطر (میلی‌متر)
۸۳
مقاوم در برابر تغییرات محیطی
بله
نظر
بدون نظر

نوشتن نقد و نظر

 • قیمت:
 • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

فهرست

مجله

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم