تخفیف ها

بیوتی دیش پرتابل Profoto مدل OCF Softlight White

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید
  • بیوتی‌دیش پرتابل ۸ وجهی
  • مناسب برای اتصال به دهانه فلاش‌های OCF پروفوتو(B1، B2 و B1X)
  • کامپکت و قابلیت جمع شدن در ابعاد کم
  • ساخته شده از فابریک با کیفیت

یکی از زیباترین نورها برای ایجاد اثر "برق چشم" یا Catchlight نور حاصل از بیوتی دیش است و در عکاسی پرتره، فشن و مد از این وسیله استفاده می‌شود. این وسیله نوری سایه‌های عمیق و لبه‌هایی نرم ایجاد می کند و با نصب زنبوری روی آن می‌توان زاویه نور آن را به ۳۰ درجه محدود کرد که برای نوردهی موضعی بسیار پرکاربرد است. البته در صورت نیاز می‌توان از صفحه‌های زنبوری دیگر با زاویه بازتر نیز روی این بیوتی دیش استفاده کرد. صفحه زنبوری این بیوتی دیش امکان نصب فیلتر‌های رنگی را نیز دارد.

OCF Beauty Dish نسخه سبک تراز بیوتی دیش کلاسیک پروفوتو میباشد. نور خروجی این ابزار، نوری نرم  و در عین حال تا حدودی تیز میباشد که به عنوان نور مناسبی برای عکاسی پرتره و مد به حساب می‌آید.

با توجه به اینکه این ابزار جهت عکاسی خارج از استودیو طراحی شده است، بسیار سبک، کوچک و قابل حمل میباشد.

بیوتی دیش پرتابل OCF پروفوتو به صورت اختصاصی برای فلاش‌های پروفوتوی مجهز به لامپ مدلینگ LED (B1، B2 و B1X) طراحی شده است. ولی برای اتصال بیوتی دیش OCF سفید رنگ پروفوتو به این فلاش‌ها باید از اسپیدرینگ OCF استفاده کرد. (این اسپید رینگ به صورت جداگانه باید تهیه شود.) همچنین می‌توان به همراه این بیوتی‌دیش از گرید، ژل‌ها و لارن‌در OCF نیز استفاده کرد تا کنترل بیشتری بر زاویه تابش و شکل‌دهی نور داشت.

مــزایا
مــعایب