تخفیف ها

فلاش رودوربینی Yonguo مدل YN968EX-RT مخصوص دوربین های کانن

11,900,000 ریال

10,115,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید
  • فلاش رو دوربینی سازگار با قابلیت‌های E-TTL/E-TTL II کانن
  • استفاده از فرکانس رادیویی ۲٫۴ گیگاهرتز
  • دارای عدد راهنمای ۶۰
  • محدوده زوم ۱۰۵-۲۰ میلی‌متر
  • نور پیوسته LED با خروجی ۳۰۰ لوکس
  • امکان تنظیم سر فلاش در راستای عمودی و افقی
  • دارای حسگر اسلاو Optical برای سینک شدن با دیگر فلاش‌ها
  • سینک شدن با شاتر در سرعت‌های بالا
  • همگام‌سازی با پرده اول و دوم شاتر و سینک سرعت بالا

YN968EX-RT ساخت شرکت Yongnuo و یک فلاش رو دوربینی با قابلیت TTL بی‌سیم می‌باشد که برای دوربین‌های کانن مجهز به سیستم E-TTL و E-TTL II طراحی و ساخته شده است. این فلاش دارای گیرنده داخلی می‌باشد و بر روی فرکانس رادیویی استاندارد ۲٫۴ گیگاهرتز کار می‌کند. همچنین از عدد راهنمای ۶۰ برخوردار بوده و محدوده ۱۰۵-۲۰ میلی‌متر را پوشش می‌دهد. برای راحتی و دقت بیشتر هنگام تنظیم زاویه نور، می‌توان سر فلاش را تا ۱۵۰ درجه در راستای عمودی و تا ۱۸۰ درجه در راستای افقی به طرفین چرخاند. یک پنل دیفیوزر نیز در قسمت بالایی فلاش وجود دارد که بهتر است در مواقع استفاده از لنزهای واید از آن بهره گرفت. یک نمایشگر LCD به همراه چند دکمه نیز در پشت فلاش تعبیه شده که با استفاده از آن‌ها می‌توان به شکلی آسان‌تر تنظیمات مختلف را انجام داد. زمان شارژ مجدد فلاش YN968EX-RT از جانب شرکت سازنده در حدود ۳ ثانیه هنگام استفاده از حداکثر قدرت خروجی فلاش عنوان شده است. بدیهی است که با انتخاب قدرت خروجی کم‌تر، این زمان نیز به طور مستقیم کاهش خواهد یافت. مدت‌زمان تابش نور فلاش از ۱/۲۰۰ تا ۱/۲۰۰۰۰ قابل تنظیم بوده و همچنین از قابلیت همگام‌سازی با پرده اول و دوم شاتر برخوردار است. ضمناً می‌توان قدرت خروجی فلاش را به طور دستی از توان کامل فلاش تا ۱/۱۲۸ آن و در ۲۹ خروجی مختلف تنظیم نمود.

از دیگر ویژگی‌های این فلاش که آن را نسبت به نمونه‌های مشابه آن متمایز می‌کند، برخورداری از یک نور پویسته LED است که ۳۰۰ لوکس خزوجی دارد و هنگام ظبط ویدئو و فیلم براری می‌توان از آن استفاده کرد. به‌علاوه این فلاش را می‌توان از طریق چشمی نوری با دیگر فلاش‌ها هماهنگ کرد و یا با استفاده از یک ترنسمیتر یانگنو، آن را با دیگر فلاش‌های Yongnuo سینک کرد یا به صورت بی‌سیم تا برد ۱۰۰ مترفلاش را با دوربین سینک کرد.

لازم به ذکر است که این فلاش قابلیت اتصال به فلاش ‌های Canon 600EX-RT و فرستنده YN-E3-RT را به صورت اسلاو و مستر دارد. همچنین این فلاش را می‌توان با فلاش YN600EX-RT و گیرنده ST-E3-RT نیز سینک کرد. فلاش YN968EX-RT از چهار باتری قلمی سایز AA به عوان منبع تغذیه استفاده می‌کند.

 

مــزایا
مــعایب