تخفیف ها

فلاش رودوربینی Yongnuo مدل YN568EX III مخصوص دوربین های کانن

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید
  • مناسب برای دوربین‌های کانن مجهز به E-TTL و ETTL II
  • عدد راهنمای ۵۸ متر
  • محدوده زوم از ۲۴ تا ۱۰۵ میلی‌متر
  • قابلیت چرخش سر فلاش در راستای عمودی از -۷ تا ۹۰ درجه
  • قابلیت چرخش فلاش در راستای افقی تا ۲۷۰ درجه
  • هماهنگی با پرده اول و دوم شاتر در سرعت‌های بالا
  • مجهز به چشمی اپتیکی برای سینک شدن Slave با فلاش‌های دیگر
  • زمان شارژ مجدد ۲ ثانیه‌ای

YN568EX III محصولی از شرکت Yongnuo می‌باشد. این فلاش در واقع نمونه به‌روز شدهYN568EX II است که به آن قابلیت‌های بیشتری مثل زمان شارژ سریع‌تر و برخورداری از چشمی اپتیکی افزوده شده است. YN568EX III یک فلاشخودکارمی‌باشد که با دوربین‌های کانن سازگار است و با اتصال به هات‌شوی دوربین از سیستم نور سنجی E-TTL و E-TTL II پشتیبانی می‌کند و قادر است با پرده اول و دوم شاتر در سرعت‌های بالا سینک شود.هم‌چنین برای اتصال وایرلس فلاش به دوربین باید از یک ست رادیوفلاش مناسب (YN-622C II یا YN-622C) مناسب استفاده کرد. در اتصال بی‌سیم فلاش و دوربین آزادی بیشتری در تعین موقعیت فلاش و استفاده از شکل‌دهنده‌های نوری مختلف خواهیم داشت. از دیگر ویژگی‌های این فلاش زمان بازیابی بسیار کوتاه است که در این زمینه آن را نسبت به نمونه‌های مشابه به محصولی متمایز تبدیل کرده است. در مجموع تنها ۲ ثانیه لازم است که این فلاش به حداکثر توان نوردهی خود برسد.

محدوده زوم ۲۴ تا ۱۰۵ میلی‌متر در YN568EX III، نور منتشر شده توسط فلاش را کنترل‌پذیر کرده و آن را برای کار با طیف وسیعی از لنزها مناسب کرده است. قابلیت چرخش افقی تا ۲۷۰ درجه و امکان تنظیم زاویه عمودی سر فلاش از -۷ تا +۹۰ درجه‌ در این فلاش آزادی عمل وسیعی را در انتخاب زاویه و جهت نورپردازی ارائه می‌دهد.

YN568EX III با بهره‌گیری از یک صفحه نمایش، پارامترهای مربوط به نور را قابل مشاهده کرده است. علاوه بر این می‌توان تنظیمات گسترده‌ای را بدون سردرگمی توسط آن انجام داد.

همچنین یک درگاه PC Sync برای اتصال به دوربین از طریق کابل در این فلاش در نظر گرفته شده است که در صورت لزوم می‌توان از آن استفاده کرد و فلاش را به دوربین‌هایی غیر از کانن نیز بتوان متصل کرد.

مــزایا
مــعایب