Sale

Hama Filter UV 77mm

700,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

فیلتر UV برای منع رسیدن تشعشعات فرابنفش به فیلم/حسگر و محافظت لنز – دهنه‌ی 77میلی‌متر

فیلترهای UV تشعشعات ناخواسته‌ی فرابنفش (ماوراء بنفش) که در نور روز وجود دارد را جذب می‌کنند تا در عین جلوگیری از آسیب به حسگر یا فیلم عکاسی، برخی آثار را در بعضی تصاویر کاهش دهند. برای مثال هنگام عکاسی در نزدیکی دریا، یا در کوهستان، معمولاٌ هاله‌هایی آبی‌رنگ دور برخی از قسمت‌های کادر دیده می‌شود که در صورت استفاده از فیلتر UV مناسب این آثار حذف خواهند شد.

توسط (مشهد, ایران) در تاریخ29 Jul 2015 (Hama Filter UV 77mm) :
(4/5
مشتری به محصول نمره داده است و نقد و نظری برای آن ننوشته است، یا نقد و نظر او هنوز منتشر نشده است.
توسط (سبزوار, ایران) در تاریخ18 Nov 2013 (Hama Filter UV 77mm) :
(4/5

فیلتری مناسب با قیمت مناسب تر

به گفته استادم جناب آقای حمیدرضا گیلانی فر قبل از خرید لنز،دهانه لنز انتخابی را باید دانست و فیلتر یو وی آن را خرید، من خیلی از عکاسان را سراغ دارم که متاسفانه این نکته ظریف و کلیدی را در نظر نمیگیرند و صدمات جبران ناپذیری با لنزهایشان وارد میکنند، در واقع فیلتر UV پیش مرگ و شاید در قالب واژه باکلاس تر بادی گارد لنز است که لنز را از آسیب گرد و غبار که جنسشان از سیلیس با سختی 8 از 10 است (الماس 10 از 10 است) و خش افتادن به واسطه گیر کردن به شاخ و برگ و یا دیگر ضربه های ملایم محافظت میکند.
به نظر من و استاد عزیزم آقای ابراهیم بهرامی (http://www.ebrahimbahrami.com/index.php?l=farsi) تفاوت آن چنان چشم گیری بین این نوع فیلتر ها با این قیمت مناسب و فیلتر های به اصطلاح Coated با قیمتهای نجومیشان وجود ندارد شاید در حد 1 درصد ..!
مهمترین مساله مجهز بودن لنز به این بادی گارد است ...
هاما مارک خوبی است و من به مدت 5 سال از فیلتر UV هاما بر روی لنز دوربین قبلیم استفاده کردم و کاملا هم راضی هستم ...
توصیه میکنم این فیلتر را کاربران خریداری کنند و مابه التفاوت آن را به خرید کنترل از راه دور بپردازند تا به شکل معنی داری کیفیت عکس های طبیعتشان افزایش یابد و یا آن را بر روی فیلتر پلاریز سرمایه گذاری کنند.

 گزارش
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: