تخفیف ها

سه پایه Manfrotto مدل Befree Live Video MVKBFR

11,500,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید

اکنون در انبار موجود نیست

  • طراحی کامپکت و سبک ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم
  • مناسب برای فیلم‌برداری
  • ایده‌آل برای پروژه‌های سیار
  • هد مخصوص فیلم‌برداری و دسته پن
  • تحمل وزن تا ۴ کیلوگرم
  • مجهز به دو قفل مستقل پن و تیلت
  • امکان تنظیم ارتفاع از ۴۳ تا ۱۵۱ سانتی‌متر
  • به همراه صفحه QR مدل 501PL
  • وزن ۴۰۰ گرم

Befree Live Video یک سه‌پایه کامپکت و سبک از مانفروتو است که برای فیلم‌برداری طراحی شده است. این سه‌پایه با برخورداری از یک دسته پن و یک هد که در دو جهت بسیار روان می‌چرخد، برای فیلم‌برداری‌های سیار، مثل فیلم‌برداری در سفر‌ و کمپینگ، بسیار مناسب است. سه‌پایه MVKBFR را به لطف وزن کم و طراحی مینیمال که دارد می‌توان به راحتی در موقعیت‌های مختلف به همراه داشت و دوربین‌هایی تا وزن ۴ کیلوگرم را به هد آن متصل کرد.

زاویه قرارگیری هد این سه‌پایه را در دو جهت پن و تیلت می‌توان بسیار روان می‌توان تنظیم کرد و یا به صورت مستقل در این جهت‌ها آن را قفل کرد و ثابت نگه داشت.

یکی از ویژگی‌های مهم سر‌سه‌پایه امکان جداسازی سریع دوربین از سه‌پایه در مواقع نیاز است. جداسازی سریع بدین معنی است که بجای سه‌پایه، دوربین بر روی یک صفحه‌ی تخت پلاستیکی یا فلزی (plate) قرار می‌گیرد و به آن پیچ می‌شود. سپس این صفحه‌ی تخت بر روی سر‌سه‌پایه قرار داده‌شده و به‌وسیله‌ی اهرم‌های آن در سر جایش محکم می‌شود؛ بنابراین، برای جدا‌کردن دوربین از سه‌پایه کافی است اهرم نگه‌دارنده‌ی plate را حرکت داده تا دوربین به همراه plate از روی آن جدا شود.برای اتصال دوربین به هد نیز مانفروتو در کنار این سه‌پایه یک صفحه کشویی QR مدل 501PL را در نظر گرفته است و می‌توان به راحتی دوربین را به هد متصل یا از جدا کرد. 

سه‌پایه MVKBFR قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه در راستای افقی(پَن) و ۱۵۵ درجه‌ای در راستای افقی(تیلت) را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به علاوه می‌توان ارتفاع سه‌پایه را از ۴۲ تا ۱۵۱ سانتی‌متر تنظیم کرد.  بنابراین در صورت استفاده از این سه‌پایه آزادی عمل زیادی را در تعیین موقعیت و زاویه قرارگیری دوربین خواهیم داشت.

سه‌پایه Befree Live Video از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و از دوام استحکام بالایی برخوردار است. هم‌چنین برای تنظیم و تراز موقعیت سه‌پایه یک تراز حبابی بر روی بدنه آن طراحی شده است. برای قرار دادن سه‌پایه بر روی زمین ناهموار یا غیر هم‌سطح نیز می‌توان ارتفاع هر یک از سه پایه را به صورت جداگانه و در سه مرحله با قفل‌های گیره‌ای تنظیم کرد.

مــزایا
مــعایب