PocketWizard MiniTT1 for Canon

نام تجاری:

گیرنده‌ی پاکت‌ویزارد مخصوص کانن (فرکانس اروپایی)

ادامه مطلبShow less
در صورت موجود شدن، من را خبر کن!
مرجع:
350400102
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

340.00 - 354.00 MHz, US FCC / IC Frequency

433.42 - 434.42 MHz, CE Frequency

 

این محصول كوچك‌ترین رادیوی «پاكت‌ویزارد» است. این فرستنده جزئی از نسل جدید رادیوهای «پاكت‌ویزارد» دارای قابلیت‌های E-TTL II و كنترل توان با فلاش‌های كفشكی كانن (Speedlite) و برخی نورهای استودیویی است. كاربر قادر است با استفاده از سیستم اتوماسیون Hyper-Sync، از سرعت‌های هم‌زمان‌سازی بیش‌تر از سرعت هم‌زمان‌سازی X-Sync دوربین استفاده كند.

 

فرستنده‌ی MiniTT1 روی كفشك دوربین قفل می‌شود و می‌توان روی كفشك آن، هنگام كار با محصولات كنترل از راه دور «پاكت‌ویزارد»، یك فلاش دیگر نصب نمود. می‌توان از یك یا چند فرستنده/گیرنده‌ی FlexTT5 پاكت ویزارد متصل به فلاش‌های E-TTL II كانن، یا هر كدام از گیرنده‌‌های «پاكت‌ویزارد» به عنوان كنترل از راه دور برای تریگر كردن فلاش یا دوربین استفاده نمود.

 

ویدئو: مقدمه‌ای بر ControlTL، فرستنده‌ی MiniTT1، و فرستنده و گیرنده‌ی FlexTT5 – مارك والاس (Mark Wallace)، عكاس، در این ویدئو شما را با مبانی كاركرد این محصولات آشنا می‌كند. (به زبان انگلیسی)

 

فرستنده‌ی MiniTT1 به راحتی قابل‌ استفاده است: فقط كافی است آن‌را روی كفشك دوربین قرار داد. سیستم ControlTL «پاكت‌ویزارد» داده‌های پیچیده‌ی E-TTL II را، كه به كفشك دوربین ارسال می‌شوند، می‌خواند و آن‌ها را به سیگنال‌های رادیویی تبدیل می‌كند. فقط كافی است كه تنظیمات جبران نوردهی فلاش (FEC) دوربین را تغییر داد تا اطلاعات مربوطه به فلاش راه دور منتقل شود. هنگامی كه كاربر دیافراگم یا ISO را تغییر می‌دهد، اطلاعات به صورت خودكار برای تصحیح مقادیر فلاش استفاده می‌شوند.

 

محصول AC3 ZoneController «پاكت‌ویزارد» مكملی خوب برای این سیستم است و به کمک آن می‌توان سه زون مختلف نور را به صورت مستقل (چه E-TTL II و چه دستی)، با سه پله تنظیم توان، تنظیم كرد. اتصال رادیویی ControlTL «پاكت‌ویزارد» به كاربر اجازه می‌دهد تا سریع‌تر و بهتر، بتواند از تجهیزات فاصله گرفته، و سیگنال‌ها را از دیوارها و كنج‌ها منتقل كند، حتی در نور شدید ظهر. كاربر می‌تواند از یك سیستم فلاش i-TTL در هر جا كه بخواهد، بدون محدودیت‌های امواج فروسرخ، استفاده نماید.

 

تكنولوژی Hyper-Sync «پاكت‌ویزارد» كه در محصول MiniTT1 وجود دارد به كاربر اجازه می‌دهد تا از سرعت‌های هم‌زمان سازی‌ای فراتر از سیستم X-Sync دوربین، و تا ٨٠٠٠/۱ ثانیه (با استفاده از برخی تركیب‌های دوربین/نور) با توان كامل فلاش استفاده نماید. این قابلیت به كاربران امكانات بسیاری ارائه می‌كند. از این طریق می‌توان با دیافراگم باز و سرعت‌های شاتر بالا از فلاش استفاده نمود. از آن جایی كه سیستم Hyper-Sync می‌تواند برای تریگركردن نیز استفاده شود، هر كدام از گیرنده‌های «پاكت‌ویزارد»، اعم از FlexTT5، PlusII یا MultiMAX قابل استفاده هستند. برای اطلاعات بیش‌تر به این مقاله رجوع كنید.

 

كاربران هم‌چنین می‌توانند از سیستم هم‌زمان‌سازی FP یا High-Speed دوربین برای استفاده از فلاش‌های كفشكی كانن (Speedlite) به آسانی و با اطمینان استفاده نمایند. با استفاده از رادیوهای بی‌سیم می‌توان از این امكانات در نور شدید روز نیز استفاده نمود. كاربران از این طریق می‌توانند هر سرعت شاتر یا دیافراگمی را، بدون توجه به محلی كه فلاش را قرار داده‌اند، استفاده نمایند. نیازی به تغییر هیچ‌كدام از تنظیمات نیست چرا كه این سیستم به كاربر اجازه می‌دهد تا از سیستم هم‌زمان‌سازی فلاش تا سرعت ٨٠٠٠/۱ ثانیه نیز استفاده نماید.

 

 

ویدئو: مارك والاس در مورد سیستم بهینه‌سازی شده‌ی هم‌زمان‌سازی High-Speed توضیح می‌دهد (به زبان انگلیسی)

 

از محصول MiniTT1 می‌توان برای تریگر کردن استاندارد با استفاده از هركدام از گیرنده‌های «پاكت‌ویزارد»، اعم از FlexTT5، PlusII یا MultiMAX استفاده كرد. از این طریق می‌توان از هر نوع فلاش، حتی فلاش‌هایی كه به تنظیمات دستی احتیاج دارند، استفاده نمود.

 

محصول MiniTT1 روی پلتفورم ControlTL كار می‌كند و می‌توان از طریق نرم‌افزار PocketWizard Utility آن را تنظیم نمود. این نرم‌افزار قادر است از طریق یك اتصال USB این محصول را پشتیبانی نماید. كاربر از طریق این نرم‌افزار قادر است تنظیمات كانال‌ها را تغییر دهند، زمان‌بندی Hyper-Sync را تنظیم كنند، تایمرهای حالت Sleep را تغییر دهند، و یا آخرین نسخه‌های نرم‌افزار داخلی (Firmware) محصول را به‌روز‌رسانی نمایند.

 

فرستنده‌ی MiniTT1 نسل جدیدی از سیستم‌های كنترل تریگر بی‌سیم است.

 

فناوری‌های محصول MiniTT1: روی تصاویر زیر كلیك كنید تا اطلاعات بیش‌تری در مورد آن‌ها كسب نمایید (به زبان انگلیسی). هم‌چنین می‌توانید برای اطلاعات درباره‌ی كلیات این فناوری‌ها به این مقاله رجوع كنید.

 

 

 

 

               

 

 

 

اطلاعات مربوط به به‌روز‌رسانی:

  • برای توضیحات بیش‌تر در مورد به‌روزرسانی نرم‌افزار داخلی (Firmware) ControlTL و دانلود نرم‌افزار Utility آن از این لینك استفاده نمایید. (به زبان انگلیسی)
  • برای دستیابی به راهنمای نصب AC5 RF Soft Shield از این لینك استفاده نمایید. (به زبان انگلیسی)
  • برای اطلاعات بیش‌تر جهت افزایش برد (Range Extension) كاركرد فلاش‌های 430EX، 580EX، و 580EXII كانن از این لینك استفاده نمایید. (به زبان انگلیسی)

 

توجه: رادیوهای FCC/IC 340-354MHz «پاكت‌ویزارد» در آمریكا و كانادا موجود هستند. رادیوهای CE 433.42-434.42MHz «پاكت ویزارد» در باقی كشورها موجود هستند. برای مشاهده‌ی لیست فركانس‌های مورد استفاده در هر كشور به این صفحه رجوع كنید.

 

راهنمای كوتاه، فایل‌های راهنما، و دفترچه‌ی راهنمای ویكی

١. راهنمای كوتاه FlexTT5 را می توانید از بخش دانلود همین صفحه دریافت کنید (به زبان انگلیسی)

(برای زبان‌های دیگر به این لینك رجوع كنید. لازم به ذكر است كه این مطالب به زبان فارسی موجود نیستند.)

٢. آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار PocketWizard Utility را دانلود كنید و مطالب راهنما را مطالعه نمایید. این نرم‌افزار از بخش دانلود همین صفحه و یا این لینك قابل دانلود است.

٣. از طریق این لینك به ویكی «پاكت‌ویزارد» رجوع كنید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
350400102
پیوست‌ها
PW Utility 1.35 for Windows.zip
نرم افزار PocketWizard Utility نسخه 1.35 برای سیستم عامل ویندوز
دانلود (0)
PW Utility 1.35 Macintosh.zip
نرم افزار PocketWizard Utility نسخه 1.35 برای سیستم عامل مکینتاش
دانلود (0)
PW QG for TT1-TT5.pdf
دفترچه راهنمای سریع TT1 و TT5 به زبان انگلیسی
دانلود (0)
Pixel-Mini TT1-Canon-Manual.pdf
دفترچه راهنمای PocketWizard MiniTT1 for Canon به زبان انگلیسی
دانلود (0)
نظر
بدون نظر

نوشتن نقد و نظر

  • قیمت:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

فهرست

مجله

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم