Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

يك لنز ماكرو با كيفيت و دقت خطوط بالا - مناسب براي كاربردهاي حرفه‌اي

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

نقد و نظر مشتریان

لوازم جانبی

محصولات مشابه

توسط (دزفول, ایران) در تاریخ01 Oct 2014 (Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM) :
(5/5

ذره ای نزدیک تر به سوژه!

برای اینکه تین لنز بی نظیر رو تهیه کنید، باید عاشق دو چیز باشید: اول دوریبن های کانن! و دوم عکاسی ماکرو!
مدن ها بود که به دنبال تهیه کردن این لنز بودم ولی در مورد پرداخت اش کمی شک داشتم. مدلی مشابه این لنز با همین برند کنون در بازار موجود هست که در دو چیز دارای اختلاف با این مدل می باشد. اون دو تا چیز اول جنس لنز ها و شارپنس هست که در این مدل البته کمی فاحش تر هست ولی نکته ی مهم تر که من رو بیشتر ترغیب به خرید کرد، داشتن لرزش گیر هست که البته این مدل تنها لنز ماکروی دارای لرزش گیر تا این لحظه هست. شاید در آینده لنز های ماکرو همگی به این تکنولوژی مجهز بشن. استدلال من از خریدن لنز ماکروی دارای لرزش گیر چی بود؟ شاید شما بگین: ماکرو که دیگه لرزش گیر میاز نداره! کل سوژه روی هم رفته مگه اندازه اش چقدر هست اصلاً! ولی جواب من اینه: مگه همیشه شما از سوژه های ماکرو روی سه پایه عکس می گیرین؟ آیا امکان عکاسی ماکرو روی دست و بدون سه پایه وجود نداره؟
از خرید این لنز اصلا پشیمون نیستم هر چند که قیمتش کمی برام گرون بود ولی اونقدر خوب بود که مجبور شدم بین خرید نقدی این لنز و خرید شرایطی لنز 300 - 70 که توسط پیکسل ایجاد شده بود، این رو انتخاب کنم!
روش ارسال کالا خیلی با احتیاط و خوب صورت گرفت و کاملاً جوابگوی شخص دارای حساسیت بالایی چون من بود! البته کمی دیر به دستم رسید ولی در کل خوب بود! تشکر از گروه پیکسل

 گزارش