تخفیف ها

فلاش رودوربینی Yongnuo مدل YN585EX مخصوص دوربین های پنتاکس

6,000,000 ریال

5,400,000 ریال

نقد و نظر مشتریان

هنوز شخصی نقد و نظر ننوشته است

نمره و نظر دهید

درصورتیکه اطلاعات فنی این کالا کافی نیست، می توانید با شماره 09123175873 تماس گرفته و مشاوره تلفنی بگیرید.

سازگار با دوربین‌های پنتاکس دارای قابلیت  p-TTL

دارای عدد راهنمای ۵۷

محدوده زوم فلاش: ۲۰ تا ۱۰۵ میلی‌متر

تنظیم عمودی سر فلاش در زوایای ۷- تا ۹۰+ درجه

چرخش ۲۷۰ درجه‌ای سر فلاش

دارای قابلیت Slave TTL بی‌سیم

زمان شارژ مجدد فلاش: ۳ تا ۵ ثانیه

سینک شدن با شاتر در سرعت‌های بالا

سینک شدن با پرده دوم شاتر

دارای قابلیت Multi-mode

استفاده از چهار باتری قلمی AA

فلاش رو دوربینی  YN585EXشرکت Yongnuo مخصوص دوربین‌های پنتاکس طراحی شده که به قابلیتp-TTL  نیز مجهز است. این فلاش دارای عدد راهنمای ۵۷ بوده و بزرگنمایی آن نیز در محدوده ۲۰ تا ۱۰۵ میلی‌مترقابل تنظیم است. همچنین سر فلاش امکان چرخش ۲۷۰ درجه‌ای در محور افقی دارد و می‌توان آن را در زوایای ۷- تا ۹۰+ درجه نیز در راستای محور عمودی تنظیم کرد که برای کنترل زاویه نور در حالت فلاش انعکاسی کاربرد زیادی دارد.

لازم به ذکر است که با فلاشYN585EX می‌توان کنترل کامل دستی بر روی تنظیمات و حالت‌های عکاسی با فلاش را نیز داشت. از مهم‌ترین ویژگی این فلاش می‌توان به سینک‌ شدن فلاش با شاتر در سرعت‌های بالا و سینک شدن با پرده اول و دوم شاتر و امکان Multi-Mode برای نوردهی طولانی‌ مدت اشاره کرد. همچنین هنگام استفاده از آن به همراه فلاش‌های دیگر، می‌توان از قابلیت Slave TTL بی‌سیم نیز بهره برد. این فلاش دارای یک درگاه سینک 2.5mm نیز می‌باشد که برای تریگ کردن شاتر دوربین کاربرد دارد.

فلاش رو دوربینیYN585EX به یک نمایشگر LCD مجهز است که مشاهده و انجام تنظیمات بر روی آن را آسان می‌کند. همچنین قدرت خروجی فلاش از ۱ تا ۱/۱۲۸ و در فواصل پله‌ای ۱/۳ قابل تنظیم است. از دیگر نکات قابل توجهی که در مورد این فلاش وجود دارد می‌توان به تنظیمات ذخیره انرژی و کفشک فلزی آن اشاره کرد. زمان شارژ مجدد فلاش نیز در حدود سه تا پنج ثانیه است و با چهار باتری قلمی سایز AA کار می‌کند. در نهایت باید اشاره کنیم که همراه فلاش YN-568EX یک کیف حمل و یک پایه نیز وجود دارد.

 

مــزایا
مــعایب