با اپلیکیشن Tehran BUS ارزان تر و سریع تر در تهران جا به جا شوید

0 2,134

جا به جایی در کلان شهری همانند تهران معضلی بسیار بزرگ است که وقت و هزینه ی زیادی را از شهروندان تلف می کند. در این میان شهرداری تهران برای استفاده هر چه بیشتر از وسایل حمل و نقل عمومی دست به دامان تکنولوژی شده است تا بتواند هر چند اندک از بار ترافیکی شهر و هوای آلوده آن بکاهد.

مشکلات عدیده ای در استفاده از ناوگان اتوبوس های درون شهری تهران وجود دارد که باعث عدم استقبال مناسب از این سیستم حمل و نقل گشته است. یکی از این مشکلات فقدان سامانه ای جامع برای کسب اطلاعاتی همچون نقشه ی مسیر حرکت اتوبوس ها و همچنین زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه های مختلف است.

در این میان شرکت ارتباطات کنترل فراگستر با معرفی اپلیکیشن Tehran BUS این خلع را به صورت کامل از بین برده است. این اپلیکیشن با رابط کاربری ساده و روان خود اطلاعاتی همچون تخمین زمان ورود اتوبوس به ایستگاه مورد نظر، نمایش تصویری مسیر و ایستگاه های خط انتخاب شده بر روی نقشه، نمایش فهرست نزدیک ترین ایستگاه های حوالی و چندین امکان کاربردی دیگر را به کابر ارائه می دهد. با استفاده از این اپلیکیشن شهروندان تهرانی میتوانند آسانتر از قبل به ناوگان اتوبوسرانی تهران دسترسی داشته باشند و سفری کم هزینه و سریع را تجربه کنند.

این اپلیکیشن به صورت رایگان برای پلتفرم iOS و Android ارائه شده است که می توانید آن را از طریق لینک‌های زیر دانلود کنید:

نسخه iOS

نسخه Android

 

منبع: آیفونچی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.