معرفی اپلیکیشن Google Keep؛ ابزاری قدرتمند برای ثبت یادداشت های روزانه

0 1,087

در چند سال اخیر اپلیکیشن های فراوانی برای یادداشت برداری به بازار عرضه شده  است. هر یک از آنها سعی دارند با تمرکز بر روی ویژگی خاصی، نظر کاربران را به خود جلب کنند. اپلیکیشن Google Keep یکی از بهترین نمونه های موجود در اپ استور است که توانسته توجه میلیون ها کاربر را در سراسر دنیا به خود معطوف کند. این اپلیکیشن ابتدا بر روی پلتفروم اندروید و سپس برای iOS عرضه شد.

اپلیکیشن Google Keep باهدف ثبت و به اشتراک گذاری سریع ایده ها فعالیت خود را شروع کرده است. این اپلیکیشن در محیط جذاب و ساده ی خویش، به کاربر امکان می دهد تا نوشته ها، تصاویر و صدای دلخواه خود را ذخیره کرده و آن را برای دیگران ارسال کند. همچنین کاربر می تواند به یادداشت های خود برچسب اضافه کند تا یادداشت ها به صورت خودکار طبقه بندی شده و در هنگام جستجو نیز سریعتر در دسترس باشند.

دیگر قابلیت جالب اپلیکیشن Google Keep استفاده از تکنولوژی OCR و تشخیص متن در درون تصاویر است. با کمک این قابلیت می توانید با ثبت تصویر از اسناد خود، به متن آنها دسترسی داشته باشید. همچنین می توان با استفاده از تکنولوژی تشخیص صوت گوگل، صدای خویش را به متن تبدیل کرده و آن را در میان یادداشت های خود ذخیره کرد.

اپلیکیشن Google Keep ابزاری قدرتمند است که روز به روز به شهرت و محبوبیت آن افزوده می شود و کاربران بیشتر به استفاده از آن روی می آورند. این اپلیکیشن هم اکنون در بسیاری از سازمان ها مورد استفاده قرار گرفته و می توان پیش بینی نمود که با پیشرفت روزافزون قابلیت های این اپلیکیشن، هر روز بر تعداد این سازمانها اضافه شود. برای دریافت اپلیکیشن Google Keep میتوانید از لینکهای زیر استفاده نمایید:

نسخه iOS

نسخه اندروید

 

منبع: آیفونچی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.