اینستاگرام امکان انتشار ۱۰ عکس یا ویدیو در یک پست را ایجاد کرد

2 1,970

پس از انجام یک سری آزمایش‌ها در ابتدای این ماه، اینستاگرام به‌صورت رسمی امکان انتشار چند عکس در یک پست را ایجاد کرده است. از امروز، می‌توانید تا ۱۰ عکس یا ویدیو را در یک پست اینستاگرام در پروفایلتان جای دهید و این اپ یک مجموعه اسلاید از آن‌ها را به نمایش خواهد گذاشت.

این قابلیت بسیار ساده است. در اینستاگرام ۱۰٫۹، وقتی می‌خواهید یک عکس را از Camera Roll آپلود کنید، یک آیکون کوچک در سمت راست تصویر خواهید دید که اجازه می‌دهد وارد حالت چندعکسی شوید:

زمانی که بر روی این آیکون کلیک می‌کنید، به شما اجازه می‌دهد تا ۱۰ عکس یا ویدیو را در یک پست اینستاگرام جای دهید. می‌توانید ترتیب عکس‌ها را تغییر دهید و آن‌ها را در صورت نیاز به‌صورت تکی یا جمعی ادیت کنید و سپس آن‌ها در اکانت شما همراه با آیکون multi-photo نمایش داده می‌شوند. در حال حاضر این قابلیت به عکس‌های مربعی و یک Caption برای کل عکس‌ها محدود است.

وقتی کسی بر روی این پست کلیک کند، می‌تواند کل عکس‌ها را با swipe کردن مشاهده کند و نقاط کوچکی در زیر عکس نشان می‌دهند که چه تعداد از عکس‌ها را دیده است.

این قابلیت نیز یکی از قابلیت‌های کاربردی است که اینستاگرام طی چند وقت اخیر معرفی کرده است. این قابلیت‌ها با Stories شروع شدند، سپس ویدیوهای زنده و حالا قابلیت انتشار ۱۰ عکس و ویدیو در یک پست. در حال حاضر برای برخی از کاربران این به‌روزرسانی ارائه شده است و برای برخی دیگر نیز به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد.

2 نظرات
  1. drreza135 می‌گوید

    در ایران که فعلا این قابلیت علی رغم بروز رسانی هنوز در دسترس نیست.من که موفق نبودم.شما چطور

  2. mohamamd می‌گوید

    سلام مطالب سایتتون عالیه ممنون .

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.