GoPro HERO3 Combo Cable

115400117

کابل چندکاره برای دوربین HERO3 گوپرو

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

نقد و نظر مشتریان

محصولات مشابه

توسط (اهواز, ایران) در تاریخ02 Feb 2014 (GoPro HERO3 Combo Cable) :
(3/5

وسیله ای کارآمد اما دست و پاگیر

کابلی چندکاره که هم مبدل جک 3.5 میکروفون به مینی یو اس بی هست و هم خروجی ویدیویی و هم یک ورودی مینی یو اس بی که قابلیت اتصال به کامپیوتر یا شارژر را فراهم میکند. ازنظر چندکاره بودن و تجمیع چندین عملکرد در یک کابل بسیار عالی است. اما قیمتی بسیار بالا دارد. عبور چندین کابل از یک پوسته باعث شده است که پوسته ای ضخیم و محکم شکل بگیرد که قدرت وارد کردن نیروی زیادی به دوربین کوچک و سبک گوپرو دارد و اگر دوربین بر روی یک محل مطمین نصب نشده باشد به راحتی دوربین را می چرخاند.
نقطه ضعف دیگری که وجود دارد این است که گوپرو استفاده از تنها یک خروجی راپشتیبانی می کند، یعنی اینکه اگر این کابل را به دوربین متصل کنید، دیگر به طور همزمان نمیتوانید از ال سی دی هم استفاده کنید و در اینصورت ال سی دی خاموش خواهد شد.
این مساله خود باعث مساله ی دیگری هم میشود، اگر در حال فیلمبرداری بخواهید بطور همزمان با استفاده از ال سی دی کادربندی کنید و همچنین صدا را با میکروفون ضبط نمایید، امکانپذیر نخواهد بود.
بنده این مساله را با پشتیبانی شرکت تولید کننده مطرح کردم و پاسخ گرفتم که فعلا آپدیتی برای رفع این مساله در نظر گرفته نشده است.
نکته ای که ذهن بنده را مشغول کرده این است که آیا استفاده از کابل مبدل تکی میکروفون به مینی یو اس بی که آن را هم گوپرو تولید کرده است، بازهم این مشکل وجود خواهد داشت یا نه؟

 گزارش