برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

پرداخت امن

فروشگاه پیکسل، علاوه بر امکان پرداخت وجه بصورت حضوری، یا انتقال از طریق دستگاه خودپرداز، امکان پرداخت الکترونیکی را با همکاری بانک سامان و بانک ملت بصورت آن‌لاین (اینترنتی)، نیز فراهم کرده است.
وب‌سایت فروشگاه پیکسل طی قرارداد رسمی که در تاریخ 10/10/1390 با شرکتِ «پرداخت الکترونیک سامان» (متعلق به بانک سامان) منعقد کرده است، به‌عنوان «پذیرنده کارت» از امکانات پرداخت آن‌لاین این بانک استفاده می‌کند. کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند. هم‌چنین مشتریان می‌توانند بدون داشتن حساب در بانک، با خرید کارت‌های پیش‌پرداخت بانک سامان که در اکثر دفاتر پستی و شعب آن بانک ارائه می‌شود از خدمات پرداخت آن‌لاین بهره‌مند شوند.

وب‌سایت فروشگاه پیکسل طی قرارداد رسمی که در تاریخ 18/11/1390 با شرکتِ «به‌پرداخت ملت» (متعلق به بانک ملت) منعقد کرده است، به‌عنوان «پذیرنده کارت» از امکانات پرداخت آن لاین این بانک استفاده می‌کند. کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند. هم‌چنین مشتریان می‌توانند بدون داشتن حساب در بانک، با خرید کارت‌های پیش‌پرداخت بانک ملت که در اکثر دفاتر پستی و شعب آن بانک ارائه می‌شود از خدمات پرداخت آن‌لاین بهره‌مند شوند.

وب‌سایت فروشگاه پیکسل طی قرارداد رسمی که در تاریخ 23/4/1392 با شرکتِ «پراخت الکترونیک بانک پاسارگاد» (متعلق به بانک پاسارگاد) منعقد کرده است، به‌عنوان «پذیرنده کارت» از امکانات پرداخت آن لاین این بانک استفاده می‌کند. کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند. هم‌چنین مشتریان می‌توانند بدون داشتن حساب در بانک، با خرید کارت‌های پیش‌پرداخت بانک پاسارگاد که در اکثر دفاتر پستی و شعب آن بانک ارائه می‌شود از خدمات پرداخت آن‌لاین بهره‌مند شوند.

تأمین امنیت اطلاعات حساب‌ها و کارت‌های بانکی مشتریان وب‌سایت پیکسل، مستقل از این وب‌سایت، و به عهده‌ی بانک‌های طرف قرارداد (بانک سامان، بانک ملت و بانک پاسارگاد) است. این بانک‌ها برای بالابردن امنیت اطلاعات، در درگاه پرداخت آن‌لاین خود از یک گواهی‌نامه‌ی SSL استفاده می‌کنند که از گواهی‌نامه‌ی SSL وب‌سایت پیکسل مستقل است.
لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی حساب بانکی مشتریان، شامل رمز اینترنتی، کدهای امنیتی، تاریخ انقضاء و موارد مشابه، توسط بانک به فروشگاه پیکسل اعلام نمی‌شود. این اطلاعات نزد بانک محفوظ خواهد بود.

فهرست

مجله

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم