GoPro The Frame Mount

115400135

قاب ساده و کم‌حجم برای دوربین HERO3

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

نقد و نظر مشتریان

توسط (تبریز, ایران) در تاریخ18 Jun 2014 (GoPro The Frame Mount) :
(4/5

طاهر

من هفته پیش خریدم این فریم را و الان با کیفیت خوب امکان ضبط صدا رو هم دارم.

 گزارش
توسط (اهواز, ایران) در تاریخ02 Feb 2014 (GoPro The Frame Mount) :
(3/5

قابی سبک و عالی اما ...

پیش از این حوزینگ های گوپرو برای مدل 3 و +3، در نیمه ی جلویی خود سوراخی برای کابل شارژر یا میکروفون نداشتند و همچنین در راه رسیدن صدا یه میکروفون داخلی دوربین تا حدی مانع ایجاد می کردند،بنابراین استفاده از این قاب برای زمانی که حداکثر کیفیت صدای محیط مورد نظر می بود و یا تمایل به استفاده از میکروفون خارجی یا نیاز به استفاده از منبع تغذیه در هتگام کاربا دوربین وجود داشت ، ضروری میشد. من نیز به همین دلیل این محصول را خریداری کردم.
چند نکته هم وجود دارد که عرض می کنم: جنس بدنه این قاب با کیفیت و انعطاف پذیر است اما قسمت لبه ها و اطراف این قاب به هنگام جاگذاری و خارج کردن دوربن از قاب، خطر ایجاد خط و خراش روی بدنه ی دوربین را بوجود می آورند از این بابت اگر این قاب را از یک جنس ژله ای بسیار محکم مانند محافظ های ضخیم موبایل می ساختند بهتر بود.
گوپرو محصولی دارد که همانند فیلتر بر روی لنز دوربین قرار می گیرد و ضمن فراهم کردن امکان عکاسی و فیلمبرداری، از لنز محافظت میکند، به نظر میرسد قرار دادن آن محصول در بسته بندی این قاب، بسیار ضروری است چرا که لنز دوربین وقتی درون این قاب است، از هیچ محافظی برخوردار نیست.
اخیرا گوپرو یک حوزینگ جدید از نوع اسکلتون را که در قسمت ورودی مینی یو اس بی دوربین دارای سوراخ است به بازار عرضه کرده که البته بنده هنوز در بازار ایران ان را مشاهده نکرده ام.
دو قاب در بسته بندی این کالا وجود دارد که یکی برای استفاده به هنگامی است که دوربین را بدون ال سی دی به کار می گیرید، و دیگری برای استفاده با ال سی دی.
ضمنا ای کاش خیلی ارزانتر بود.

 گزارش
توسط (تهران, ایران) در تاریخ28 Jan 2014 (GoPro The Frame Mount) :
(5/5

یک فریم فوق العاده سبک

این فریم در محل اتصال منبغ تقذیه گوپرو سوراخه برای همین میشه روی دوچرخه بستش و وصلش کرد به یک منبع تغذیه خارجی که بشه باهاش بیشتر فیلم برداری کرد. فوق العاده سبک و ایده آله.

 گزارش