National Geographic NG 5159 Earth Explorer Small Backpack

کوله‌پشتی بادوام و جادار، دارای گنجایش یک دوربین اس‌ال‌آر با لنز زوم متوسط متصل، یک تا دو لنز اضافی، و لوازم جانبی، انواع لوازم شخصی، و یک لپ‌تاب (حداکثر یک مک‌بوک 13 اینچی)

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

نقد و نظر مشتریان

محصولات مشابه

توسط (اراک, ایران) در تاریخ18 Aug 2013 (National Geographic NG 5159 Earth Explorer Small Backpack) :
(1/5

نقد

اکثر کوله های نشنال جئوگرافیک بر خلاف اسم و آرم مطرحشون اصلا برای حمل بعنوان کوله پشتی مناسب نیستند!
در حال حاضر تکنولوژی ساخت پشت کوله پشتی ها تنها در اختیار شرکت های خاصی در دنیا می باشد و این مطلب در تصویری که از پشت ( back) این کوله وجود دارد نشان از عدم وجود سیستم تعلیق بار برای این کوله دارد!
این چنین کوله هایی مطمئنا باعث ایجاد فشار بر روی کتف، کمر و در نهایت زانو خواهند شد!
اگر فقط براتون آرم مهمه این یک انتخاب در حد خوب هست ولی اگر راحتی در هنگام حمل هم مورد نظرتون هست، به نظر من اگر از کوله های تولید کننده داخلی استفاده کنید از خرید این کوله بهتره!

 گزارش
توسط (شیراز , ایران) در تاریخ26 Jul 2013 (National Geographic NG 5159 Earth Explorer Small Backpack) :
(1/5

کوله پشتی عجیب

برای خریدن این کوله پشتی فقط کافی است تا به آرم معروف نشنال جیوگرافیک خیره شوید ! به نظر میرسد چیز بیشتری تمایل شما را برای خرید آن جلب نمیکند ! کوله کمی بد بار است و جای زیادی را برای دوربین و وسایل شخصی شما ندارد ! و از همه مهم تر برای جلب توجه دیگران به اندازه کافی بزرگ است که بر روی شانه های شما خود نمایی کند و از فاصله های دور شما را به همه نشان دهد ! دیگر چه می خواهید برای جلب توجه هم که شده این کیف را بخرید . به نظر نمیرسد که استفاده عملی دیگری داشته باشد !

 گزارش