Canon PowerShot SX260 HS

زوم اپتیکال ×20، فیلم‌برداری Full HD با صدای استریو، وضوح عالی، و GPS – مناسب برای کاربرانی که امکانات و کیفیت عالی می‌خواهند

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

نقد و نظر مشتریان

توسط (بیجار, ایران) در تاریخ16 Jan 2014 (Canon PowerShot SX260 HS) :
(4/5

کوچک اما قدرتمند !!

شاید در نگاه اول نتوان تشخیص داد که این دوربین تا چه اندازه قدرتمند است و چه تصاویری می تواند ثبت کند . اما کافی است دوربین را روش کنید تا لنز عظیم آن از بدنه خارج شود. اینجاست که به ضعیف بودن این دوربین شک می کنید. در ادامه کافی است چند تصویر ثبت کنید و از زوم اپتیکال 20 برابر آن که مجهز به تکنولوژی زووم پلاس است و در کنار لرزشگر اپتیکال جدید کنون ایفای نقش می کند بهره مند شوید آن جاست که متوجه می شوید این دوربین چیزی فراتر از یک کامپکت ساده است !
این دوربین نه تنها یک دوربین ده سانتی متر قوی است بلکه با کمینه ی فاصله فوکوس لنز ان نیز 5 سانتی متر است که شرایط را برای عکاسی ماکرو بسیار عالی می کند.
این دوربین دارای سنسور 12.1 مگاپیکسلی از نوع CMOS می باشد که در کنار پردازنده ی تصویر DIGIC 5 عملکرد فوق العاده ای دارد.
این دوربین در اصل یک دوربین پوینت تو شوت است و برای عکاسی آسان طراحی شده اما در کنار مود اتوماتیک که کارایی عالی دارد از سایر مد های پیشرفته نیز برخوردار است.
خروجی mini HDMI قرار گرفته بر روی دوربین نیز به شما کمک می کند تا بتوانید ویدئو های Full HD که از طریق این دوربین ضبط کرده اید بر روی تلوزیون به نمایش بگذارید.
گرچه این دوربین در دسته ی دوربین های کامپکت قرار میگیرد اما حقیقتا امکاناتی فراتر از آن دارد و کیفیت تصاویر و ویدئوهای آن تضمین شده است !

 گزارش