برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

 پرداخت مطمئن و امن

خرید آنلاین : پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

شما بدون نیاز به حضور در فروشگاه پیکسل و حتی بدون نیاز به تماس تلفنی می توانید آنلاین از فروشگاه پیکسل خرید کنید و با اطمینان از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان یا بانک ملت مبلغ فاکتور خود را پرداخت کنید و از 2 ساعت تا 72 ساعت بعد سفارش خود را تحویل بگیرید.

فروشگاه پیکسل طی قرارداد رسمی که در تاریخ 10/10/1390 با شرکتِ «پرداخت الکترونیک سامان» (متعلق به بانک سامان) منعقد کرده است، به‌عنوان «پذیرنده کارت» از امکانات پرداخت آن‌لاین این بانک استفاده می‌کند. کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند

همچنین فروشگاه پیکسل طی قرارداد رسمی که در تاریخ 18/11/1390 با شرکتِ «به‌پرداخت ملت» (متعلق به بانک ملت) منعقد کرده است، به‌عنوان «پذیرنده کارت» از امکانات پرداخت آن لاین این بانک استفاده می‌کند. کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند.

تأمین امنیت اطلاعات حساب‌ها و کارت‌های بانکی مشتریان وب‌سایت فروشگاه پیکسل، مستقل از این وب‌سایت، و به عهده‌ی بانک‌های طرف قرارداد (بانک سامان و بانک ملت ) است. این بانک‌ها برای بالابردن امنیت اطلاعات، در درگاه پرداخت آن‌لاین خود از یک گواهی‌نامه‌ی SSL استفاده می‌کنند که از گواهی‌نامه‌ی SSL وب‌سایت پیکسل مستقل است.
لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی حساب بانکی مشتریان، شامل رمز اینترنتی، کدهای امنیتی، تاریخ انقضاء و موارد مشابه، توسط بانک به فروشگاه پیکسل اعلام نمی‌شود. این اطلاعات نزد بانک محفوظ خواهد بود.

توجه داشته باشید فروشگاه آنلاین پیسکل برای بالابردن سطح امنیت پرداخت ها گواهینامه ی SSL دارد و به همین دلیل توانسته

 از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کند، صحت اعتبار فروشگاه آنلاین پیکسل را می توانید با کلیک کردن برو روی نماد اعتماد فروشگاه که در پایین صفحه اول سایت درج شده کنترل کنید.

خرید غیرحضوری: پرداخت از طریق واریز وجه به حساب

اگر به هر دلیلی نمی توانید از درگاه پرداخت اینترنتی عملیات خرید خود را تکمیل کنید، می توانید مبلغ خرید خود را به

حساب شماره 0207771861001 بانک ملی شعیه اسکان به نام محمدرضا جمالی منفرد (صاحب امتیاز سایت فروشگاه پیکسل مندرج در نماد اعتماد الکترونیکی) واریز نمایید، در صورت نیاز

شماره شبای این حساب 01  8610  7771  0020  0000  0170 52 IR می باشد،

و شماره کارت متصل به این حساب 5707-1910-9973-6037 می باشد.

توجه داشته باشید قبل از واریز وجه حتما مبلغ لازم برای دریافت سفارش را با واحد فروش به شماره تلفن 02188674814 داخلی 503 کنترل نمایید، زیرا در هنگام پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی مزایایی وجود دارد که در انواع دیگر پرداخت لزوما این مزایا وجود ندارد.

پس از پرداخت وجه لازم است تا اطلاعات هویتی (نام، نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه، آدرسی که کالا باید به آن آدرس ارسال شود و همچنین لینک کالای انتخاب شده از وب.سایت فروشگاه پیکسل را به شماره تلگرامی 09305925822 ارسال کنید، تا همکاران واحد سفارشات سریعا سفارش شما را آماده، بسته بندی و ارسال کنند.

خرید غیر حضوری: پرداخت در محل تحویل

امکان پرداخت در محل خریدار فقط برای مشتریان تهران و کالاهای زیر 10.000.000 ریال وجود دارد.

برای خرید به این روش لازم است با واحد فروش تلفنی هماهنگ کرده باشید.

توجه داشته باشید در این روش خرید هزینه ی تحویل کالا و برگشت دستگاه کارتخوان به فروشگاه پیکسل برعهده خریدار می باشد.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم