Canon EOS 650D + 18-135 STM

يك دوربين بي‌نظير سبك با كيفيت عالي، صفحه‌ي نمايش ال‌سي‌دي چرخشي لمسي، پردازنده‌ي پرقدرت و حسگر ١٨ ميليون پيكسلي - مناسب براي عكاسان آماتور و آماتور جدي – به‌همراه يك لنز همه‌كاره با گستره‌ي زوم بالا

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

نقد و نظر مشتریان

لوازم جانبی

محصولات مشابه

توسط (کرج, ایران) در تاریخ04 Jun 2014 (Canon EOS 650D + 18-135 STM) :
(5/5

650D - قیمت مناسب قدرت بالا ...

25000 شات زدم با این دوربین تا این لحظه . اگر دارید در مورد این دوربین تحقیق می کنید که تهیه کنید باید بگم بهتون که از فیلمبرداریش شگفت زده میشید . همچنین کیفیت عکس های گرفته شده !تو این رنج قیمت کاملا ارزش خرید داره .من این کوچولوی دوست داشتنیه پرقدرت و با هیچ دوربینی عوض نمیکنم .. همین !

 گزارش
توسط (تهران, ایران) در تاریخ19 Jan 2014 (Canon EOS 650D + 18-135 STM) :
(5/5

کارایی و امکانات

دوربین بسیار خوبی برای عکاسی و همچنین فیلمبرداری با کیفیت عالی است. تنها نکته مهم در فیلمبرداری استفاده از لنزهای خاص صامت و بیصدا مانند سری USM یا مدلهای پیشنهادی جدید که برای این دوربین و سری مشابه طراحی و ساخته شده مانند سری SLM که بسیار سریع و بیصدا هستند مناسب میباشد و با استفاده از لنزهای سری IS متاسفانه آن سرعت قابل انتظار وجود ندارد و همچنین صدای لنز در هنگام فیلمبرداری شنیده و ضبط میشود که زیاد خوب نیست. از این مورد که بگذریم کیفیت عکسها بسیار عالی است و با وجود پردازنده جدید DIGIC5 کاملا مشهود است. کیفیت فیلمبرداری نیز بسیار خوب است در صورتیکه زوم کامل و درستی انجام شده باشد کاملا زنده و شفاف میباشد.
پارامتر بارز دیگر استفاده از مانیتور لمسی است که آنهم بسیار عالی است علاوه بر شفافیت و کیفیت بالا عملکرد بسیار خوبی در پاسخ به فرمانهای لمسی دارد و یکی از نقاط مثبت و ارزنده و کم نظیر این دوربین بشمار میرود.
درکل امکانات و کیفیت همه چیز در حد بسیار خوب طراحی و ساخته شده است و اگر ظرفیت باطری دوربینکمی بیشتر بود و لنز پیشنهادی همراه دوربین نیز از نوع USM یا SLM بود این دوربین کاملا بی رقیب و استثنایی میشد چراکه کیفیت عکسها و فیلمهای تهیه شده با آن عالی است.

 گزارش